Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kívánom a volt főnököm lányát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a volt főnököm lányát nagyon, pedig amúgy csak a pasikat szeretem szerelmileg. Miért van ez velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor ott dolgoztam egy éve, akkor kezdtem el kívánni. Nagyon jó csaj. Hasonlóak vagyunk. Azóta sokat gondolok arra a csajra, de mint kiderítettem csak vibere van. Facen nem tudom felvenni vele a kapcsolatot. Elmennék hozzá félő hogy az anyja otthon van. Még otthon lakik pedig 40 éves, és kinéz 20 évesnek nagyon jól tartja magát. Bomba csaj. Én 20 éves vagyok.

jan. 26. 08:09
 1/4 A kérdező kommentje:
20L
jan. 26. 08:12
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon régen láttam utoljára juniusban, és hiányzik.
jan. 26. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Én vagyok az. Én is kívánlak téged. Küldj magadról pár szexi képet, aztán majd én is küldök neked.
jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el hozzájuk azzal az ürüggyel, hogy a volt fonokoddel szeretnél találkozni...
jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!