Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeret Ő is szerelmileg? Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret Ő is szerelmileg? Egy mondatról van szó, és lejjebb le is írtam. Ha nem igazán érthető kérdezhettek, de bocsánat, ha nem nagyon sokat árultam el erről. Tehát kérlek ne álljatok nekem.

Figyelt kérdés

Ha egy lány azt mondja, hogy "A remény hal meg utoljára" arra, hogy: Lényegében nagyon jól tudja, hogy szeretem (de nem vagyok biztos az érzéseimben, hisz nem tudom, hogy hogyan szeretem igazán). De annyi biztos, hogy ELVILEG azt mondja, hogy Ő nem szeret engem... Én rólam meg tudja, hogy nem tudom hogyan érzek iránta.. legjobb barátnők vagyunk. (Mindketten 19-20 év körül)

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 26. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Erős igen
Gyenge igen
Erős nem
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
kemény amikor nő a nőt nem érti
2021. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
What? :D Tudja, hogy szereted, amire az a reakciója, h "a remény hal meg utoljára", és azt kérdezed, h szerelmes-e? :D NEM!
2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a nem fele hajlik a dolog a kijelentése alapján.
2021. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az baj:/
2021. márc. 26. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez szerintem egy elég egyértelmű nem 😅
2021. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valakinek nem XD, közöttük nekem sem
2021. márc. 26. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedvesen akarta mondani hogy nem.

Pedig ilyet jobb köntörfalazás nélkül közölni, mégha fáj is.

2021. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Valószínű.
2021. márc. 26. 16:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem erős nem.

Ha én mondtam volna neked úgy értettem volna, hogy a te reményed hal(hat) meg utoljára. Az övéről szó sincs. Lehet szarkasztikus akart lenni

2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát akkor tök jó, mert én aztán igencsak nem értem az iróniát, a szarkasztikát még annál jobban sem XD.

Plusz, ha ez számít:

Visszakérdeztem, hogy "Tényleg így véled?!"

És azt mondta, igen..

Azután még valamit mondott, utána én meg elkezdem, hogy "Én türelmes vagyok ebben, szóval várok ameddig kell". :DD


Tehát az én meglátásom, hogy hiába mondjátok azt, hogy "Erős nem", ÉN VELEM MEG LEHET CSAK A KÉPZELETEM JÁTSZIK (mint eddigi életem nagy részében tette XD), de egy ilyet nem mond csak úgy ni fapofával az emberke.

És én látom rajta, hogy komolyan értette.


Ma küldött nekem egy olyan képet, hogy aztak.... , nem semmin nézett ki és amennyi ruha nem volt rajta, annyi is takarta XD (nah ezt tudakolja meg valaki, hogy hogyan értem :D)

És elkezdi amikor már kihaltam, annyira kioffolt a képpel, hogy:

"Xdddd Ezt lehet nem kellett vón"

2021. márc. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!