Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, nők, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, nők, ha neem éltétek ki a vágyaitokat eddig, miért nem? Ha igen, hogy jutottatok el a pontra?

Figyelt kérdés
jan. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Online anonim módon már sikerült, bár nagyon nehéz volt normális partnert találni rá. Viszont élőben egyszerüen képtelen vagyok rá, túl "beszari" vagyok...:D Nem merek ismerkedni úgy, hogy felvállaljam hogy vonzódok lányokhoz stb.

19/L

jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

jaaj te...!

Bátorság, önbizalom!

jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már kapcsolatban lánnyal is meg beszálló fél is voltam hármasban. A második opcióra könnyebb volt rászánni magam. Az elsőnél az ismerkedés sosem volt az erősségem, de a vágy erősebb volt, mint az izgulás meg egyéb hátráltató érzelmek.
jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni azért nem egyszerű mert sosem tudhatom hogy aki nekem tetszik az vonzódik-e a lányokhoz. Nekem barátnővel kezdődtek a kalandjaim
jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én azért mert csak fejben éreztem úgy mintha vonzodnek de élőben már nem…

Nem tudom ez miért lehet.

Szégyellni abszolút nem szégyellném, sőt én pont hogy inkább szeretnék teljesen leszbikus lenni

jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sikerült hetero nőbe belezúgni, a leszbikusoknak meg nem vagyok elég magabiztos..
jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:( 6.

ez olyan szomorú

remélem, lesz akinek így tetszel, ahogy vagy!

jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Az én feleségem is biszex, akkor élte meg a vágyait, amikor már együtt voltunk. Mai napig veszünk be harmadik nőt, ha bulizni megyünk is rászokott hajtani lányokra, nem egyszer tértünk már haza hárman :)
jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!