Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megint mélytorok kérdés. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint mélytorok kérdés. Az óhatatlanul esetleg bekövetkező öklendezés mennyire vágyölő? Vagy esetleg inkább izgató, fiúk?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató.
jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem megy oklendezés nélkül, de mindig megijedek hogy kiábrándító


22L

jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató az is
jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy izgató, de zavarónak sem zavaró. Semleges.
jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön , egyesek szerint ez a szerelem hangja
jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Bejön ha a másik szenved közbe szóval izgató
febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése. Volt olyan csajom aki azonnal megállt ilyen esetben, de olyan is volt már aki mondta csináljam tovább, tudjam hogy ő ilyen és bírja. Tehát attól függ, hogy a lány hogy reagál: ha ő sem aggódik akkor engem izgat, ha nem szereti akkor engem is zavar és nem engedem mégsem mélytorokig a végét.
febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22 centiig megy öklendezés nélkül :)) Egy idő után már nincs hányóreflex (fül-orr gégész kolléganő szerint adaptálódott a garatom).

Én elég sokat szoptam és mindig mélyre. A 22 centi az viszont (érzésre) kb. a gégémig hatolt, akkor kezdtem érezni, hogy egy picit sok. De azért imádtam

febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
7 es válaszaoló a leg szimpatikusabb. Szerintem ez lenne a normális hozzáállás. Szeretek mélytorkozni, az is oké ha öklendezek. De ha észnélkül tolja le a srác hogy majd meg fulladok akkor az az együtlét es a kapcsolat végét is jelentette. Volt akit meg is vertem emiatt, mielőtt kihajítottam. 26N
febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%

Még sose volt hozzá szerencsém.

De remélem egyszer lesz.

Egyértelműen megegyezés esetén.

Addig, amíg a hölgynek jó.

márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!