Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csak arra vágyom, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak arra vágyom, hogy egy srác verje nekem lassan ki az már azt jelenti, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Csak mert minden csaj rosszul fogja vagy rossz a tempója, stb.
febr. 2. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak a gondolatodban merül fel ilyesmi , már akkor is az egy jel lehet ara , hogy biszex hajlamod van .

Ha pedig akár csak ki veri neked egy másik srác , akkor az pedig már egyértelműen ara utal , hogy sajnos igen , te biszex vagy .

febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hetero nem gondol ilyenekre.
febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony .
febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Hetero vagyok és igen, a csajok nem úgy nyúlnak a farkamhoz mint kellene. Nem tudják, hogy a jó. DE sose mennék bele abba, hogy egy férfi verje nekem. Fel se állna, és már a gondolat is nyomasztó.
febr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd megélni írj
febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy persze, amúgy engem is izgat.
febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, biszex vagy valamilyen szinten, de ez inkább csak előny. Szélesebb spektrumban tudod élvezni a szexet, mint a heterók. Amúgy szerintem nem csak azon múlik, hogy ki milyen nemű, hanem inkább azon, hogy ki mennyire élvezi csinálni. Ha egy fiú csinálja neked, akkor nyilván azért teszi, mert élvezi. Ha egy lány, akkor is lehet, hogy élvezi, de lehet, hogy csak azért teszi meg, mert "ez része a férfi-nő kapcsolatnak" és csak túl akar rajta lenni.
febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!