Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kamaszkorotokban nektek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszkorotokban nektek volt közös maszti haverokkal?

Figyelt kérdés
Én emlékszem minden osztálytársam megpróbáltam rávenni hogy meg tudjam nézni milyen és mekkora a farka és mennyit élvez. Azért elég sokat sikerült is. Aztán lassan leesett bi vagyok. Mikor bennem volt a vágy, hogy jó lenne más is... Nektek volt ilyen? Én gimis osztálytársaim, színjátszókörös társaim és az általánosból is többet rávettem. Volt amúgy amin meglepődtem hogy mekkora van neki. Vagy hogy mennyire sokat élvez.
febr. 3. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, és mesélj még részletesebben, miket láttál, amin meglepődtél. Privátban is jöhet.
febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok fiúval vertem együtt.

Engem is korán kezdett érdekelni másoké, igaz, volt ráhatás mert egy idősebb srác vitt bele a dolgokba.

febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen tobb haverral is. Nem csak kamaszkorban.
febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt több haverral is.


Közös verésnek indult, aztán egymasnak verés lett, majd aki vevő volt rá azzal kölcsönös szopásig fejlődött a dolog.


Rég volt, jó volt.


Most meg már nem van olyan haver aki benne lenne ezekben. 😔


35/F

febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt sok ilyen
febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek, nekem csak uncsimmal sikerülr :(
febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt többször
febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Edzések után rendszeres volt a zuhanyzóban verés

Meg az osztálykiránduláson verések

febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd sráccal rendszeresen csináltuk. A szülők munkában, mi pedig együtt lógtunk otthon. Aztán voltam nyári táborban, ott meg a zuhanyzóban elég sokan csináltuk.
febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem épp maszti volt csak fogdosás meg mutogatás. De izgis volt nagyon és már már mintha hiányozna is egy picit ez a dolog
febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!