Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mennyire népszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

Szerintetek mennyire népszerű a Nők körében a Cameltoe? Ti NŐk ezeket a szűk nadrágokat tudatosan így hordjátok mert szeretitek a figyelmet , és mert szexy, vagy csak “véletlen” Kinek tetszik és kinek nem?..

Figyelt kérdés

Szeretitek a Cameltoe-t saját magatoknál? Izgatónak tartjátok?

Vagy inkább zavar benneteket?



febr. 4. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog, szerintem szexi. De direktben sosem hordanék úgy semmit, hogy az látszódjon.
febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek szép lehet de azért utcán fura lenne ha szembe jönne ilyen.
febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten utálom, ha nekem olyan. Viszont bevallom, hogy máson szívesen megnézem, csak ne vegye észre hogy merre leskelődök...:D 19/L
febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, nem ciki, a jelenség vonzza a tekinteteket, csak ne vegyék észre. Férfiként én is imádom, ugyanakkor nagyon szívesen belelátnék 3-as agyába, mit érez vagy gondol "leskelődés" közben.
febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi vagyok, és számomra az egyik legizgatóbb látvány. Bárcsak minden nő így járna-kelne. 😀
febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnően megbámulnak akkor mindig lecsekkolom nem látszik-e
febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha tevepatám van
márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem zavar
márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!