Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok hívni egy csajt. Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok hívni egy csajt. Ő egy fagyizóba dolgozik és nagyon tetszik? Szerinteted hogy hívjam el?

Figyelt kérdés
Ha kérdezi hogy mit szeretnék szeretetek mondhatom azt hogy téged lehet-e választani.
2023. aug. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez keveset tudunk. Ha ismeritek egymást és úgy érzed, hogy te is tetszel neki akkor akár még be is jöhet. Ha nem akkor azért szerintem nem jó nyitás.
2023. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem intelligens nyitány, olyan suttyós, hogy téged lehet e választani.


Én azt mondanám neki, hogy "Van kedved velem ellenőrizni egy másik fagyizo fagylalt minőségét, ha vége a műszakodnak?" (vagy itt be lehet helyettesíteni pizzériat, pub - ot, bármit).

2023. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se javasolnám azt, amit fent írtál. Vagy várd meg munka után, vagy próbáld meg azt, amit #2-es írt.
2023. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon cringe



Ha látod, hogy valamikor nincs sor, akkor megkérdezhetnéd tőle, hogy vmikor nincs-e kedve talizni

2023. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Igazából, ha valóban tetszik neked, és látod, hogy te is bejössz neki, akkor elég annyi:

- Lenne kedved ismerkedni?

2023. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nee! Ez a lenne kedved ismerkedni ez nagyon gáz , már ne haragudj nem akarlak megbántani! Ilyet ne!

Hívd el valahova az a legjobb.

2023. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elhívtad végül?
2023. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!