Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiatal (23alatti) fiúk akik vonzódnak fiúkhoz is, de még nem voltak fiúval?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen fiú vagyok, pár éve tudom h bisex vagyok, eddig mégis csak lányokkal ismerkedtem nagyrészt.

Szeretnék a fiúk felé is nyitni, főleg olyan fiút keresnék aki hozzám hasonlóan nem volt még fiúval, de érdekelné.


Nem sexpartnert keresek, hanem csak egy barátot, akivel később lehetnének extrák is.


Vannak még fiúk akik bisexek de még nem sokat ismerkedtek fiúval?


febr. 4. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt is egy lehetoseg ismerkedni, de ne felejtsd el a Tindert es a Planetromeot sem😉
febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez Sajna hogy haver azt majd lesz vmi ez senki számára nem izgi
febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en pont igy vagyok vele, edig csak baratnöim voltak de sokszor eszembe jut hogy mi lenne ha hagynam hogy egy fiu elcsabitson.

de fiuval nem tudnek jarni szerintem. en is baratokat keresek.

febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld meg fiúval is, nem bánod meg😉
febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen van.🙈 És nyitott is vagyok.
febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok 22 évesen írj...
febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, írhattok.
márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!