Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Önszopást próbáltad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önszopást próbáltad?

Figyelt kérdés
Megy? Régi vágyam megnézni élőben. Az előbb láttam egy kérdést arról jutott eszembe nekem is.
febr. 8. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem megy, de ismertem innen egy sracot, aki fiatal koraban nyomta. Ezzel az onszopasos beszelgetessel kezdodott minden 2020 tavaszan, nyaran, parszor "jatszottunk" videochaten is egyutt, ahol megszamolta, hogy 10 korul spriccelek, ami nagyon tetszett neki. Remelem itt vagy még es ebbol magadra ismersz! Irj! ;)
febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy
febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es, idáig csak magadat szoptad vagy mást is? Nagyon irigyellek! Nekem még nem volt farok a számban.
febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam , de esélyem sem volt rá , pedig szerintem hamar megszerettem volna .

Mindig azt akartam érezni és tudni , milyen lehet beleélvezni a saját számba .

febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Korai tinikorban napi szinten toltam, de most már nem megy nekem sem.
febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Akinek sikerült , azok hogyan csinálták ?
febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a tényleges szopástól vagy a huzogatástól sültél el olyankor? Le is nyelted mindig?
febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó ment, és sikerült a makkomat elérni. De aztán ahogy idősebb lettem illetve fel jött pár kiló. Na nem sok de annyi elég hogy mára már nem érem el így a farkam sajnos. Max marad a gyertya állás és úgy élvezek el.
febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vagyok, legtöbbször rá kellett segítenem kézzel az élvezéshez, de odáig végig szájjal ment. :)
febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem voltam elég hajlékony,de élvezés előtt sokszor gyertyába mentem és arcomra és a számba élveztem. :)
febr. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!