Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egyszer kíváncsiság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer kíváncsiságból szexelnétek meleg pasival, akkor nagy elvárásaitok lennének a teljesítményt illetően vwgy ha kicsit esetlen is lenne, értékelnétek az igyekezetét?

Figyelt kérdés

febr. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Meleg pasi nem szexel lányokkal.
febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha fel se állna a farka rám azt nem értékelném
febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy vágyna rám egy meleg férfi... Tudod te azt, hogy mit jelent melegnek lenni?
febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezek az idióta kérdések, mint a kíváncsi heterósok.. Ha meleg vagy, akkor nem izgat egy nő, érted, vagy ennyire csekélyértelmű Medvebocs vagy?
febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Mégis miért feküdnék le egy olyan emberrel, aki nem vonzódik hozzám és nem izgatja, hogy velem lehet? Semmi értelme ennek a kérdésnek, egy meleg férfi nem fog lefeküdni egy nővel, minden bizonnyal fel se állna neki.
febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Kiváncsiságbol szexelni valakivel? Nem! Egyáltalán miért lennék ilyenre kiváncsi? Te biszexként kiváncsiságbol szexelnél egy kanverébbel?
febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok olyan meleg férfi van aki azután jött rá hogy a férfiakat szereti hogy nővel feküdt le. Kipróbálta, nem volt jó.. akkor lássuk milyen férfival, az meg jó volt neki..
febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

#7 igen, de a Kérdező konkrétan meleg férfit írt. Nem bizonytalan meleget vagy bizonytalan heterot vagy ilyesmi. Hanem egy olyan férfit, aki már tisztában van a szexuális iranyultságával.

De nem csak én értettem így, a válaszokból ítélve. #3 voltam.



(És ezt nem kellett volna egy külön privát üzenetben is leírnod, itt is el tudom olvasni...)

febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!