Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen dildókat ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dildókat ajánlotok popsiba?

Figyelt kérdés
F

febr. 16. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság ,hogy van ezer méretű, alakú, anyagú dildó. Így elég nehéz erre a kérdésre válaszolni. Érdemes több félét kipróbálni ,hogy melyik tetszik és melyikkel élvezed a legjobban. Erre pedig az a legjobb megoldás,hogy rendelj külföldről. Nem mindegy mennyi pénzt dobsz a kukába mire megtalálod a megfelelőt.
febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ kiébe...
febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam egy férfinek nincs popsija, az a nőknek van. A segg fosásra való, nem fajtalankodásra.
febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Azt majd én tudom…

febr. 16. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vannak bajok, és csodálkozunk ,hogy a világtól le vagyunk maradva vagy 40 évvel.🤣🤣

Igen tudom,tudom az egész világ a hibás.😂

febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5

Szerintem is vannak bajok. Főleg azoknak a hímneműeknek a fejében akik szerint a seggébe dildo kell, meg aki szerint ez normális. "Lemaradva 40 évvel" Muhaha. Azt hiszed 40 év múlva mindennapos lesz pasik seggében a dildó? Ez régen is, most is, és a jövőben is csak a homárok és a betegek játéka volt/van/lesz.

Nem zavar hogy ilyenek vagytok, csak ne nézzétek már le a normális embereket! Köszi.

febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát vannak bajok nálad azért mert valaki szereti a dildó játékokat csak homár lehet. 😂🤣
febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!