Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jo otlet volt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo otlet volt? Mit ajanlotok meg neki? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel 2 eve vagyunk egyutt. Még a leg elejen mondta hogy o nagyon enyhen bi, es a farok izgatja ot, emellett neha nagyon izgul arra hogy “nokent” kezelik es h noi ruhaba feloltozik es nonek erezheti magat. De mondta hogy nem olyan vagy, hogy csak ez izgatja, szeret normalis ferfikent is szexelni, sot Altalaban ugy szeret.


En mondtam neki h engem ez nem izgat, de elfogadom ot igy, nincs semmi bajom vele, de mondtam neki akkor h ilyet nem akarok kiprobalni vele. Olyankor lattam h kicsit szomoru volt, de elengedte konnyen.


Azota eltelt 2 ev, errol a temarol es ezekrol a vagyairol nem is beszeltunk azota. Viszont most elhataroztam hogy szeretnem meglepeteskent meglepni azzal hogy ezt a regi vagyat valora valtom amennyire csak tudom. Viszont ugy hogy hirtelen erje a dolog, tehat hogy nem beszeljuk meg elore.


Igy hat rendeltem neki olyan szilikon mellet, aminek nagyon elethu a tapintasa es rendesen lotyog is, mint egy igazi, es van bimboja is, es mind ket mellet kulon kulon fel kell ragasztani a mellhez. Ugyan ezt ket meretben is megvettem neki, az egyik kozepes meret, kb D kosaras (ez a meret is nagyobb az enyemtol, osszemertem) a masik pedig szinte oriasi, de még viselheto, es azt akarom hogy mikor meglepem eloszor csak a kozepes meretet adom oda neki, aztan kesobb masodik meglepetesnek adom ra az oriasibb mellet hogy meg tudja azt is mikyen az olyannak akinek ekkora van. ( a nagyobbat nagyon jol lehet lotyogtetni is)


Emellett rendeltem neki sajat melltartot mind a ket cici meretben, a nagyvan is es a kozepesben is.


Es teljes noi ruhazatot, bugyit, csajos dekoltázsos polot is, mini szoknyat is, harisnyat is.


Es egy jobb minosegu parokat


Illetve rendeltem neki egy elethubb didlot is, amit majd azutan kap meg, miotan nove tettem.


Azt szeretnem hogy minel jobban nonek erezhesse magat.


Tenyleg nem izgatott engem az ilyesmi, viszont most ugy vagyok erre hogy valora valtsam az almat, es extazisban lathassam, es most ugy erzem ezt az egeszet szivesen tudnam neki csinalni.


Szerintetek jo meglepetest talaltam neki ki? Ugy ertem h nem is beszeltunk errol mar ket eve amiota mondtam neki h nem izgat. Vagyhat meg erre? Arra gondoltam h inkabb megszunes helyett csak gyulemlett benne a vagy ezido alatt, mert szerintem egy ilyen identitas nem mulik el csak ugy. Mit gondoltok?


Illetve mit ajanlotok annak erdekeben hogy megjobban nonek erezhesse majd magat? Mit kene vennem vagy csinalnom? Annyira nem vagyok jartas ebben, kerlek segitsetek. Megkerdezni semmikepp sem akarom mivel az egesz egy meglepi lesz majd.


Ugy akarom hogy athivom majd magamhoz, es mikor itt lesz, megkerdezek tole annyit hogy “na hogy van az en kis baratnom?” Es mondana pl h nem no vagyok es erre valaszul mondanam h de most az leszel vagy hasonlo es a cuccokat elokapom, es szepen “at alakitom” aztan ki is sminkelem vegul. Szerintem nagyon jo lanyt lehet belole csinalni a teste alapjan, es amugy mindenhol borotvalt is.


2020. márc. 3. 21:06
 1/3 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Hát, biztos örülne neki...

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a D-t én nem nevezném közepesnek. Persze lehet, hogy az a cucc így látszatra közepesnek hat, pedig D van ráírva...

2020. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú vágyak, szexuális orientációk nem múlnak csak úgy el maguktól (max. többszöri hipnoterápiával lehet terelni). Az jó kérdés, hogy lehet e miatt frusztrációja, problémája az önelfogadással és e miatt ellentétesen reagál (a szégyenérzet, az elnyomási/elfojtási kísérletei miatt).

Ergo, előtte puhatold ki, hogy vágyik-e még rá és mit szólna hozzá, ne derült égből villámcsapásként öntsd rá.

2020. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél még egy felcsatolhatós műbrokit is, amit te húzol fel, hogy tényleg ő legyen a lány, meg persze nagyon sok síkosítót :D
2020. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!