Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol talalhatnek olyan fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek olyan fiu baratot akivel alapvetöen baratok vagyunk De ha nagyon kivanjuk a szexet neha egymassal is csinalhatunk dolgokat?

Figyelt kérdés

Sosem csinaltam meg fiuval semmit de egyre többször vagyok ra es leginkabb csak egy igen szoros baratsagba tudnam ezt elkepzelni.

Egy olyan baratra gondolok akivel lehet közös programokat csinalni meg minden,de ha ugy akarjuk akar ki is elegithetjük egymast.

Alapbol a lanyok tetszenek, csak velük tudok elkepzelni kapcsolatot ezert nem is jönnek össze fiuval.

Leginkabb 25 alattiak erdekelnenek.


febr. 17. 14:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Tindert nem szeretem, de itt szivesen beszelgetek.
febr. 27. 16:08
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olvasom, hogy sokan keresnek ilyet. En is. Sajna nem sok sikerrel eddig..
márc. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
En sem sűrűn találok ilyet, pedig keresem :)
márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyesmit keresek 26bi
márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
nem ketesgéltem de összejöttünk. Mi utána lettünk barátok is
márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Es ha lesz csajod akkor dobod a sracot vagy mivan??
márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kábé úgy jártam, ahogy az utolsó írta. Csak csaj helyett egy srácot talált, párkapcsolatra.

Hát, el kellett fogadnom, hogy a plussznak vége, és mostmár csak barátság lesz köztünk. Nem volt egyszerű, viszont tényleg jó barátok lettünk azóta.


Szimpátia fontos, de túl jó barátságot már nem tennék ezzel kockára.

ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
itt
ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

Én is ezt a kapcsolati formát keresném, dehát csak olyat találna az ember, akinek alkalmi, és komolyabb dolgok, de mindenféle mélyebb dolgok nélkül, csak felszínes ismerettséggel.

Sajnos a barátság extrákkal...esélytelen...


30/f

ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

Mostanában kezdett el foglalkoztatni a gondolat, hogy én is kipróbálnám másik sráccal. Mondjuk nekem max a kézimunka férne bele, de az nagyon! :)


32F

ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!