Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol talalhatnek olyan fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek olyan fiu baratot akivel alapvetöen baratok vagyunk De ha nagyon kivanjuk a szexet neha egymassal is csinalhatunk dolgokat?

Figyelt kérdés

Sosem csinaltam meg fiuval semmit de egyre többször vagyok ra es leginkabb csak egy igen szoros baratsagba tudnam ezt elkepzelni.

Egy olyan baratra gondolok akivel lehet közös programokat csinalni meg minden,de ha ugy akarjuk akar ki is elegithetjük egymast.

Alapbol a lanyok tetszenek, csak velük tudok elkepzelni kapcsolatot ezert nem is jönnek össze fiuval.

Leginkabb 25 alattiak erdekelnenek.


febr. 17. 14:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen barátot keresek a lakóhelyemen. De Bp-től bő 200 km-re egy porfészekben ez lehetetlen.
ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

20-as, adom az álláspontod, egyenlőre én is erre felé mozdulnék.

Benned mi váltotta ki a kíváncsiságot?

21-es? Mennyire messze, melyik irányban, és miért lehetetlen?

ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
@22, igazából egy olyan este, ahol többen (4 pár) szexeltünk egymás mellett.
ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért én egy ilyen estét is elfogadnék :D
ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#2

es válAszoló


😂😎😎😎😎😎🚓🚓😂😂😂😂😂😂😂😂😂😀

ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utolsó 10 évben 4 ilyen barátságom volt a házasságom mellett. (Nyitott házasságban élek, közös faszverés megengedett)


Majdnem mindet a Planetromeon hoztam össze.


Miután a harmadik nagyon nagy érzelmi hullámvölgyeket keltett, hoztam egy szabályrendszert.

- Nem lehet meleg, csakis biszex, ha szingli.

- Ha meleg, akkor csakis párkapcsolatban élő jöhet szóba

Csakis közös/kölcsönös hoki mehet, ha többet akar, keressen tovább, ahogy én is.


Az első helyre a barátságot tettem, mert nagyon magányos voltam. Így ismerkedtem meg egy nálam 10 évvel fiatalabb bi sráccal. Sok közös programot szerveztünk, több érdeklődési körünk is azonos.

Az egyik legjobb barátom lett, amit 40 felett már nem is reméltem. Ezt akkora kincsnek éreztem és érzem, hogy nem igazán álltam készen a pluszt elkezdeni, s mindezt kockára tenni. Pedig mindketten úgy indultunk neki.

Időközben megismerkedett egy sráccal, akivel aztán párkapcsolata lett. Ma jönnek hozzánk grillezni.


Az elmúlt 10 évben ezen élmények által mélyebben megismertem magam. Tudom, hogy férfival is képes vagyok nagyon mély érzelmi kötelékre, és képes lennék párkapcsolatra. Ezt 10 éve el sem tudtam magamról képzelni.


Ma már nem keresek aktívan extrát a barátsághoz. Viszont nyitott vagyok rá. Azaz a hobbijaimat űzöm, ahol új barátságokat kötök, amikben a lehetőség a pluszra adott. Nagyon sok férfi kíváncsi a másik férfi farkára, különböző okokból. Sok apró élményem lett a közös zuhanyozásokból.


Szerintem ne keress, hanem légy nyitott rá!

máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#22

Baranya megye, Szentlőrinc, Sellye között.

#21 vagyok

máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!