Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Exhibicionista fiúk hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhibicionista fiúk hogyan élik ki magukat?

Figyelt kérdés
Férfiaknál ugye öltözködésben nem nagyon lehet mit csinálni, úgyhogy érdekel, hogy mit csinál aki ilyen.

febr. 20. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meztelen vagyok ahol csak lehet.

Járok nudizni is.

febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én nem mondanám magam nagy exhibicionistának, de nemrég mutattam meg magam egy társaságban, és nagyon izgalmas volt.


Ja, és 19f

febr. 20. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nudista strandon illetve chat oldalakon izgat ha meztelenül látnak random emberek

Ugye picit más jellegű a két dolog, de én mindkettőnél élvezem hogy meztelen vagyok

33F

febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2

mármint milyen társaságban? amúgy tényleg elég speckó érzés :)

febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen vagyok, ahol csak megtehetem.
febr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 f vagyok, imádok nudizni, pucérkodni:-)
febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hol szoktál nudizni?
febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szabolcs megye

berény dél1

nyéki tó

otthon

erdő:-)

ahol nem szabad ott is:-)

febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes olvasnom a válaszokat, mivel imádok én is nudizni, mégsem vagyok exhibicionista. Nem magamutogatásból vagyok pucér, hanem mert a természetesség jobban vonz, mint a ruházkodás, sőt, nyáron kint a kellemes napsugarat is kedvelem (addig, amíg a szűnyogok nem kezdenek el vadászni rám).


Más szóval önmagam vágya, hogy pucér lehessek, amikor nem fázom, nem pedig azért, hogy mások meglássanak. Sőt, ügyelek, hogyne zavarjak mást a pucér testem látványával, ezért a telkemen például takarásban vagyok ilyenkor. Ha meglátnak, egyáltalán nem zavar, ugyanakkor tekintettel vagyok másokra. A szobámban is pucéran vagyok, ha épp nincs hideg.


A komposztomat viszont száraz időben is nedvesen kell tartani, attól komposzt. Így oda járok pisilni télen is. Ott is takarásban vagyok.

febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#4

3 fiú és 2 lány rajtam kívül.

febr. 27. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!