Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetovált emberek szeretik...

A tetovált emberek szeretik mutogatni és/vagy nézegetni magukat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Van köztük biztos olyan, de az tetoválás nélkül is mutogatná magát. A kettő nem függ össze egyáltalán, hiszen nekem is van tetoválásom, de nem azért, mert magamutogató lennék. Direktben nem mutogatom de nem is takargatom, hiszen nem szégyellem (hiába szeretnéd)
2020. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: De minek neked akkor tetoválás, ha nem is mutogatod, meg nem is nézegeted? Minek az?
2020. febr. 26. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ebből csak az derül ki, hogy a te gondolkodásmódod van elcseszve, mert szerinted az emberek mutiból csinálnak dolgokat.
2020. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Hogyhogy minek? :) Mert számomra fontos jelentése van, tudom, hogy ott van és bármikor ránézhetek. Tetszik magamon.
2020. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Jo nezni a jo seggemet.
2020. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem, - csak az előző életükben hirdetőoszlopok voltak.
2020. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva nullára? Komolyan nem értem :o
2020. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tetoválás jelentéssel bír... Emlék, emlékeztető néha saját magának. Az én tetkóm. Is ilyen, bíztatás :) persze, jó érzés néha rá nézni. De nem fogom magam és nézegetem magam a tükörben mert nem vagyok bolond...
2020. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!