Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyi idő alatt élveztek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt élveztek el ha fiú elégít ki orálisan?

Figyelt kérdés
És hány évesek vagytok?
febr. 23. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom még 25/f
febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az intenzitásától függ, meg hogy mikor volt bármi utoljára 10-20 perc
febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, előtte mikor élveztem el.

Lehet ez 1-2 de akár 10 perc is.

febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy sokáig bírnám így kézzel segít rá, hogy elélvezzek. Amikor mélytorkosan csinálja kb 5-8 perc. Nem néztem az időt. Attól is függ,hogy lankadt e vagy már alapból áll a farkam.
febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem szoptak, de én már szoptam több srácot is. 5-10 perc szerintem amíg bírják átlagosan. Volt viszont egy akinek több mint fél óráig csináltam, mert nagyon élvezte és vissza tudta tartani. Az nekem is nagyon bejött hogy sokáig csinálhattam, bár a vége felé már kezdtem fáradni:D
febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azon is múlik, hogy ki hogy csinálja, illetve hogy hangulatban voltam-e. Volt, hogy valakit inkább leállítottam 10 perc után, mert semmit nem éreztem, de olyan is volt már, hogy aki bekapta, 2 perccel utána egész jól teleélveztem a száját.
febr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy rögtön a farkamra bukott-e, vagy előtte izgatta-e az erogén zónáimat (megnyalogatta, megpuszilgatta a bimbóimat, hasamat, combjaimat).
febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Sokáig szoktam bírni.
febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még nem sikerült átélnem, de szívesen kipróbálnám.
febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Fogalmam sincs, csajok szoptak le eddig, változó, sőt, tudom késleltetni egy ideig, hogy elélvezzek (partnertől és helyezttől és kedvemtől függ, meddig, talán fél óráig is).


Szopni szeretek alapjában, és 40 feletti vagyok, de huszonévest szívesen szopatnék, ha tetszik a fiú és akarja ő is (főleg femboy-t). Kb 30 felettiek esetén inkább passzív vagyok, de pl egymást egyszerre leszophatjuk, az is rendben van.

febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!