Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mégse élvezte azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégse élvezte azt, hogy orálisan izgatott a férfi?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az orált, mert szerintem gusztustalan ízű lehet egy férfinek. Bár van aki erőltette és amiatt engedtem, de közben nem éreztem rajta, hogy élvezné, és emiatt én se élveztem. Most viszont olyan partnerem van, aki legszívesebben befalna és őrület mit művelt a lábam között a szájával, és én is beindultam attól, hogy élvezte. Utána viszont elment megmosni az arcát és csak utána folytatta a szeretkezést. Ezek szerint undorító volt neki mégis?

2020. jan. 25. 14:58
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
66%

Édesjézus, gyere le....


Na, Babám, a nők bő 70 százaléka nem szereti, ha puncis szájjal csókolják őket. Valószínű emiatt mosta meg az arcát a mostani partnered.

2020. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
100%
Hát kérdező, ezt eltúlzod és rosszul látod. Csak mert megmosta után az arcát, az nem azt jelenti, hogy nem élvezte. Csupán nem szerette volna, ha hüvelynedves marad az arca, ami érthető lépés. Én például már egy ideje laza kapcsolatban vagyok egy férfival (több mint szexkapcsolat, de kevesebb mint párkapcsolat, hasonló a barátság extrák viszonyhoz), aki valóban nagyon szeret odalent is kényeztetni szájjal. Hallom és látom rajta, hogy eléggé élvezi. Neki is szokott hüvelynedves lenni az arca, majd pár perc múlva a vége után megtörli zsepivel. Ettől még élvezte, soha nem jutott az eszembe, hogy na akkor nem élvezte mégse. Soha nem vettem rá, magától is akarta csinálni. Szerencsére én is szeretem kapni. A legtöbb férfi hidd el, hogy szereti a hüvelynedv ízét, főleg ha valóban vonzódik az adott nőhöz.
2020. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Istenem, hogy ez mekkora hülyeség.

Eleve ha én szeretkezek, akkor.

1. Nem érdekel semmi, hogy milyen nedv hova megy és meddig

2. Iszonyat lehangoló, amikor elmegy a pasi, akár punciba, akár máshova és kb 2 mp. múlva már ugrik is ki a lány a fürdőbe. Nekem természetes még olyankor egy kis összebújás, simogatás stb stb, esetleg még egyszer elnyalnám a lányt.

3. Az meg hogy a pasi puncinyalás után kimegy arcot mosni, az is különben brutál lehangoló.


Vagyis minden ami elélvezés után szinte azonnal prózai odafigyelős részlet, az lelombozó, sztem egy lánynak lelkileg, nem kicsit, de egy pasinak is, illetve nekem.

2020. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Maga az orálozás leginkább csak közvetlen élvezet, leginkább az a jó benne, hogy a másiknak jó, de ezzel semmi baj.

2. Én is szívesen csinálom, de nem szeretem, ha rászárad az arcomra, ezért én is megtörlöm.

3. Ha ápolt vagy oldalent, akkor semmi gusztustalan íz nincs.

2020. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!