Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés az anál így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az anál így?

Figyelt kérdés

21 éves transz lány vagyok és még nem voltam senkivel. Voltak már, hogy férfiak érdekeltek voltak irántam, de soha nem jutottam el velük addig a pontig, mert én eléggé félek, hogy az anál kellemetlen lehet nekem, mert nagyon sovány vagyok.


A soványság ezt befolyásolhatja?


márc. 4. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A pasi mérete mindenképpen számít, de az is, hogy mennyire tudsz ellazulni. Mennyire tud ő téged az előjátékkal ellazítani.

Mennyire türelmes.

Ha szereted, ha kinyalnak, akkor az is segíthet.

Természetesen nem is kell rögtön berakni tövig, haladni kell szépen sorjában, pl. az ujjaktól indulva, tágítani, minden sok síkosítóval, de nagyon türelmesen vigyázva és és finoman.

Az egy tévhit, hogy az elsőnek kötelező fájni.

Találsz egy srácot, akit érdekel, hogy neked jó legyen és könnyebben fog menni.

márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
márc. 5. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Szio, egy megfelelö partnerrel akivel el tudsz lazulni szerintem jo lesz es nem fog fajni 😊

Ha van kedved beszelgethetünk, irj ha szeretnel 😊 Szivesen megismernelek.

márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Én is megismernélek
márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Sovány férfi vagyok (vasággyal együtt), mégsem jelent gondot az anál, egy szintig. Állítólag elég sokat lehet tágulni, én egyelőre kb 4 és fél centi átmérőnél tartok, síkosító nélkül, csak nyállal. Ekkora éppen belémfér, alul. Már csak valódi fasz kellene belém, normális, figyelmes, szimpatikus férfitól.
márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha akarod csak próbaként úgy hogy te irányitasz megpróbálhatnak hogy tudd milyen
márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyakorolj dildoval Sokat segít ha megismered a saját tested Később könnyebb lesz
márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
márc. 6. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!