Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb lány baráttal történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lány baráttal történt dolgok után mit gondoljak a szexualitásomról?

Figyelt kérdés

Először a meleg részre akartam kiírni a kérdést de talán ide jobban illik.

Mindig is melegnek gondoltam magam, a csajok sosem érdekeltek, viszont a hétvégén átjött legjobb lány barátom, sztorizgattunk és sokat ittunk.

Az estéből nekem annyi maradt meg hogy végül szexelni akartunk, de nem állt fel teljesen és nem tudtam elmenni, viszont mikor orálra váltott, akkor igen.

Elég sok dolgot kérdőjelez meg bennem ez az este, főleg hogy sosem gondoltam így rá, se más lányra.

Elmondása szerint, ő kezdeményezett, mivel mindig is bejöttem neki és sajnálta a szituációt hogy meleg vagyok.

Józanul nem lennék képes ismét arra hogy megpróbáljak lefeküdni egy lánnyal, de mégis foglalkoztat a gondolat hogy mi van ha mégsem vagyok teljesen meleg?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


márc. 7. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mi mondjuk meg hogy mit gondolj?
márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor végülis megdugtad?
márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy, hogy a hetero - meleg skálán hol helyezkedsz el? Éld meg a vágyaid, ami jó neked. És ne azon gondolkodj, hogy most mi is vagyok.
márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!