Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a szexualitásom ezek alapján?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szexualitásom ezek alapján?

Figyelt kérdés
A lányokhoz biztosan vonzódom de hogy a fiúkhoz is e abban bizonytalan vagyok. Szoktam álmodni fiúkkal és lányokkal is de amikor felébredek úgy érzem soha nem tudnék fiúval lenni. De néha meg van olyan fiú akit ugyanúgy megnézek mint egy lányt. De egyszerűen a gondolat hogy fiúval vagyok zavar. Köszönöm a segítséget előre is! Tudom hogy nem fontos kategórizálni magunkat de mégis foglalkoztat ez a kérdés már egy ideje...

2022. szept. 6. 16:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rossz kategória
2022. szept. 6. 16:32
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Biszex.
2022. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem biszex, ezt a butaságot feejtsed el! Tudja, mi van a lába közt? Akkor AZ a nemű! És az ellentétes neműhöz kell vonzódni, mert az a normális! Aki mást érez, forduljon orvoshoz, mert van rá terápia! De aki kicsit is olvasott hormontudományban, azt tudja, hogy serdüléskor az egynesúly egy kissé megborul, DE ez elmúlik. Útálatos a neoliberális propaganda, de jo, hogy hazánkban a család apa, anya és gyermek... Maradjon is így!
2022. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a heterók miért jönnek eme kategóriába, "okoskodni" amikor nem feléjük szól a kérdés. 🤔 Leszbikus kategória. Szerintem ez mindent elmond. BOCS AZ OFFÉRT
2022. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2022. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
89%
Kedves hármas! Ez nem agyban dől el. és nincs olyan hogy "ez a normális". Minden normális. Ezer éve kimutatták hogy a szexualitás nem egy agyi betegség, hanem a gének miatt alakul úgy ahogy. És bocsánat négyes de én is hetero vagyok. Csak a normális fajtából.
2022. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Biszex vagy, aki jobban vonzódik a nőkhöz.
2022. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
4# vagyok. 6-os helyesbítek az ilyen megtérítő, kezelésre küldő, heterokra gondoltam.
2022. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
#6-os Tévedsz, egyáltalán nem mutatták ki "ezer éve, hogy a gének miatt alakul úgy ahogy". Ez csak egy feltételezés, amit a tájékozatlan prolik vesznek készpénznek. Ha kicsit járatosabb lennél a témában tudnád, hogy a tudósok még nem azonosították a homoszexualitásért felelős gént vagy génszerkezetet.
2022. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

9-esnek igaza van.

Tényleg nem "agyi betegség", de nincs alátámasztva, hogy csak/döntően genetikai háttere lenne.

Nem mintha ennek lenne jelentősége, hogy mennyiben genetikai az ok. A balkezességnél sincs.

2022. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!