Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalkori cuckold történet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori cuckold történet?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan fiatalkori, pl középsulis, korai cuckold történetet mesél ami veletek történt? Story time xd Elmesélem zanzásítva az enyémet xdd, Érettségi évébe volt egy jó fej haverom akinek nagyon nagy volt, és megcsalt vele az akkori barátnőm, mikor ezt kiderült, inkább megköszöntem a csajomnak xdd utána sokat mesélt xdd kiderult, hogy regota ujjazta stb, és akkor mondta el neki mekkora xdd, mivel a csajom ismerte a cuckoldot benne volt a dologban, ezért belement, hogy csináljuk, a srácot később orálisan kielégíttem (tényleg sokkal nagyobb és vastagabb volt mint az enyém), alig ment le a torkomon. Aztán még egy ideig zajlottak az események, amiket én maximum néztem, estleg tisztogattam. Sajnos több ilyen nem volt. Ha volt veletek bármi ami ilyesmi vagy megközelíti ezt tinédzser korotokból pls meséljétek el.

márc. 14. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Tinikorban nem volt, de később az egyetemen igen - igaz nem biszex kategória, mert full heteró vagyok 😂
márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megosztanád velünk?
márc. 14. 23:09
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mit jelent az, hogy tisztogattad?

Utana is egyutt maradtal a baratnoddel es szexeltetek rendesen?

márc. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy ilyen spontánbkalandom volt.
márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-es, tudod mit jelent xd és igen együtt maradtunk


1-es 4-es, írjátok le a sztorit pls

márc. 15. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak félig cuckold,de tudtam róla.Fiatalkori barátnőmet egy idős pasi dugta,nem voltam jelen de utána én is dugtam.
márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
20-éves voltam már dolgoztam a barátnőm 18-volt. Házi buliban jöttünk össze,de csak heteró szex.
márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első,még diákkori szerelmem volt,megcsalt,de elmondta mert megbánta és nem akarta,hogy szakítsunk.Akkor éreztem először,hogy kicsit izgat.Aztán beszéltünk erről így lett folytatása.
márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as mi lett a folytatása? Leírnád légyszi.

7-es, ez nem cuckold

6-os részleteznéd még


Írjatok bátran!

ápr. 1. 17:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok később az lett.
ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!