Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiak többségében lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségében lehet egy kis biszex hajlam, csak maguk előtt is tagadják?

Figyelt kérdés
márc. 15. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
50 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Ne álmodozz. A többség hetero, és nincsenek bi hajlamai.
márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Figy, ha valakinek eszébe is jutna egyszer ilyen, attól nem lenne biszex. Ez a biszex vagy meleg azt jelenti, hogy ténylegesen erősen akarja ezeket és esélyesen bele is megy.
márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
A többségben NINCS. Kb. a 6-8%-ban van valamilyen szintű. A maguk előtt is titkolózó a "kíváncsi heteró" kategória (azaz biszex, de nem meri magának sem bevallani).
márc. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Bennem biztos nincs biszex hajlam, kb 4 éves korom óta pasikról álmodoztam, soha eszembe se jutott, hogy nekem nővel bármit is kellene kezdenem.
márc. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Kis ?

Nagyon sok férfiben nemcsak kis,hanem igen nagy hajlam van. Tudnék mesélni érdekeset olyanról,akit kőheterónak hittem és ....XD

Csak sokan nem merik megélni. Vagy a nője,felesége mellett sóvárog a farok után.

márc. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak nagy többsége homofób.
márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Én pld. imádok biszex dolgokról beszélgetni, de nagyon ritkán megyek bele a gyakorlati megélésébe a fiús szexnek.
márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igen.
márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is igen. Köszönöm a válaszokat.
márc. 15. 08:06
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen, csak a férfiaknak általában nem barátja az önismeret.
márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!