Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire ciki az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az alábbi fétis? Női vonzalomm vagy inkább kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nővel szexelni, de még nem volt rá lehetőségem és lehet ha ott lennék teljesen igába szállna a bátorságom is.


Eddig csak férfiakkal volt kapcsolatom és a párom szeretem és emiatt elhagyni sem szeretném. A hármas gondolata nem fog meg, mivel tudom hogy sok önző ember létezik és nem szeretnék egy szexből emiatt kiszorulni és traumatizálódni.



Leginkább az izgat, amikor a másik fél (nők egyaránt) dominansabb és idősebb is nálam. Nők esetében ez nagyon tetszene, de csak egy olyan 5-12 évvel körülbelül. Nem anyakomplexus, inkább a tapasztalat az ami izgatja. Tudná hogy kell úgy puncit nyalni, vagy olyan pózokban szexelni amik sokkal kényelmesebbek. Inkább ez a része vonz a korkülönbségnek!

Sokat fantáziálok erről, de még csók szintjén sincs tapasztalatom.


24/N



márc. 16. 23:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt hogy nagyon nagy izgalom lenne számomra ha ő tanítgatna, mivel nekem zéró a tapasztalatom ebben.
márc. 16. 23:42
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lenne kiszemelt személy erre a dologra?
márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2. Egyszer a volt kolléganőmre gondolkodtam ezen aki próbálta a hármast is. De nem ér rá találkozni sem, plusz hogy mondanám meg neki? Amikor ott dolgoztam ahol ő, én még diák voltam. De kb 5-6 év lehet köztünk



Lehet nem vagyok az esete, de sokat áradozott arról hogy neki mennyire bejött a plusz harmadik.

márc. 16. 23:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő mondta, hogy bejött neki a harmadik lány?

Vagy ez csak a fantáziád része.


Nem ciki, akkor sem, ha csak fantázia.

márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4. Ő mesélte. Sokszor műszak után hazafelé elkísértem, miközben sört ittunk vagy csak ő, én épp valami mást.



Nekem legge bejött a stílusa, de nyilván nem ezzel támadnám le ha végre találkoznánk. Bár nekem kell a dominálás, én eléggé szín típus vagyok. Párom is vágyna arra hogy én irányítsak, de nem mindenben vagyok erre képes. Pedig igyekszem

:(

márc. 17. 00:03
 6/16 A kérdező kommentje:

*eléggé

*Szub


Valamiért a telefonom mindent kijavit..

márc. 17. 00:03
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha párod is egy domináns nőre vágyik, akkor érdemes lenne elgondolkodni a többesen.

Lehet neki tetszene, hogy háttérbe van szorítva, és csak akkor érhet akár csak hozzád is, ha megengedik neki. Te pedig nem maradnál ki semmiből.

márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7. De ilyet hol találunk?


Én a kimaradás miatt félek a többestől. :(

márc. 17. 00:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7

Igen, de ha a párja a domináns nőket szereti, akkor lehet mivel a kérdező is le lenne dominálva a párja végül úgy behódolna a domináns nőnek, hogy nem tudná lezárni a dolgot, a kérdező meg nem tudna ez ellen mit tenni.

márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hallotta a régi viccet.

Itt félni valója legfeljebb a párodnak van.


Meg a tapasztalt nőnek, hogy az utolsó pillanatban meggondolod magad. Mint a legtöbben.

márc. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!