Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdés, soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdés, soha nem kaptam, nem éreztem milyen a lánytól egy pofon, Van olyan lány aki felpofozna? (Mennyire beteg/fura? )

Figyelt kérdés

Régen elkezdett törni a kiváncsiság, hogy milyen érzés lehet egy lánytól pofont kapni, pont ezért szeretném tudni, hogy lenne olyan lány aki felpofozna, rendesen tenyérrel arcra


Ha kell fogadni is merek, hogy mennyit bírok ki xD de a kiváncsiságom az erős most xD



2016. júl. 28. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes:D
2016. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem tudom melyik filmben szerepelt a következő mondat: "Nem is olyan rossz érzés, ha egy szép nő felpofoz"

És tényleg :D

2016. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Düh levezetésnek mindenkepp jó. Mármint a csaj részéről.
2016. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha két évvel ezelőtt írtad volna ki ezt a kérdést akkor engedetlenség miatt felpofoztalak volna úgy hogy a vért köpöd. 22 N ( ex Domina)
2016. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
-)
2016. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En rendes pasikat is vertem mar meg ;) 26N
2016. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj ék egy fesztiválra kérdezd meg minden lánytól hogy még dughatod e valamelyik tuti felpofoz
2016. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom, mert én csak lánytól, nőtől kaptam, de nem úgy, hogy kértem... Egyébként nem vészes egyáltalán, mondjuk egymás után több már lehet hogy fájna.
2016. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv commenteket, tényleg nem lehet vészes a pofon, csak soha nem kaptam, és amugy ilyen nagyon kivábcsi ember vagyok, aki mindenre kiváncsi, mindent szivesen kipróbál, és tapasztal :)
2016. júl. 29. 10:25
 10/11 anonim ***** válasza:
A haverom barinője kézilabdázik. Ha gondolod szóljak neki?
2017. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!