Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ava Addams a jelenkor szexszim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ava Addams a jelenkor szexszimbóluma?

Figyelt kérdés

Nem csak itt, de más helyen is sokszor olvasom a nevét, mint a tökéletes nő.

Belegondolva jogos is, hiszen a férfiak többsége szeretjük a nagy melleket, a nem csontos, de nem is kövér testet, 40+-os nőket a fiatalok is kedvelik és bevállalós is



márc. 30. 19:06
1 2 3 4
 1/36 Másnapos Sárkány ***** válasza:
67%

Sose hallotam róla, hogy így emlegetnék. Hirtelen be se ugrik melyik az, de nem lehet jobb Alyson Hannigannél vagy a fiatal Jennifer Anistonnál XD

Persze lehet én vagyok defektes, hogy inkább ők jutnak eszembe ha valaki ,,tökéletes nőt" emleget.

márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
A tökéletes nő Dobrev Klára.
márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mainstreamben nem számít ő jelképnek, de nyilván sokan ismerik a nevét. Akkor inkább Kim Kardashian nagyobb befolyással bír ilyen szempontból. Mindenesetre a 2000-res évekhez képest az biztos, hogy a 2010 és 2020-as években nem a túl vékony, kismellű, kisfenekű csajok számítanak csak jónak, hanem ismét a nagy cicik, nagy popsik hódítanak.
márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
22%
Mostanáig azt se tudtam ki ez, jó masszív a nő. Olyan az arca, mint akit jól fejbeb.sztak egy vaslapáttal.
ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Azt se tudom ki az.
ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
ápr. 1. 12:35
 7/36 anonim ***** válasza:
31%
Hű, de csúnya! Nagy orrmány, fiús vonások, aránytalanl nagy szilikoncsöcs, megöregedett bőr...
ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%
Totálisan érdektelen, tizenkettő egy tucat nő.
ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#6

Ennek lógó tőgyei vannak, arcra se tetszik, alakja meg tök átlag. Ha valakinek ilyen a tökéletes nő, akkor őszintén köszönöm neki, hogy meghagyja nekünk az igazán gyönyörű nőket!

ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Pár éve csináltatta meg a ciciket
ápr. 1. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!