Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Őszintén: meddig szűz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: meddig szűz egy biszexuális nő?

Figyelt kérdés

Rengeteget gondolkodom a kérdésen. Huszonévesen nem voltam még egyik nemmel se, bár mindkettőt vonzónak találom szexuálisan.

Ha belegondolok, ami két nő között történik (nyalás, nemiszervek összedörzsölése, ujjazás), az egy hetero kapcsolatban még nem szex, csak petting. A behatolást, a játékszereket pedig nem is igényli mindenki. Egyáltalán hol vannak a határok?

Mikortól “szex” két nő együttléte?


Biszexuálisként meddig mondhatom, hogy SZŰZ vagyok?

Pontosan tudom, hogy majd egyszer szeretnék férjet, családot, de előtte kísérleteznék egy kicsit.



ápr. 1. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Ameddig nem volt együtt nővel orális szex, ujjazás, ollózás… stb. keretében
Ameddig nem használt behatolós eszközöket nővel együttlét közben (vibrátor, dildó)
Ameddig nem szexelt férfivel
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem szexeltél. Az most mindegy, hogy férfival vagy nővel történt meg.
ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
70%

Szóval ha úgy nézzük, a szüzesség elvesztése a behatoláshoz köthető egy hetero kapcsolat esetében. Két nő nem tud behatolni egymásba saját szerveikkel segédeszköz nélkül, ezért addig szűz marad egy nő, amíg egy férfivel le nem feküdt.

Vagy akkor vegyük úgy, hogy az ujjazás nem petting, hanem már szex? Kiterjesszük-e ezt a hetero kapcsolatokra is?

Vagy mondjuk azt, hogy segédeszközzel is el lehet venni valakinek a szüzességét? De akkor egy nő magának is el tudja venni a szüzességét, vibrátorral.

Másrészről érdekes kérdés, hogy miért kell ezt ennyire nyilvántartani, hogy ki szűz-ki nem? Mikor vesztette el, hogyan?

ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A szüzesség nem a behatoláshoz köthető! Vagy is az intimitáshoz. Egy fiatal lány, hiába nem engedi hüvelbe, csak análisan, hogy ne szakadjon át a "szűzhártyája, akkor már nem szűz! A szűzhártya csak egy szimbolikus és fizikai dolog. Vagy is bármilyen szexuális aktus, vagy érintkezés történik két ember között, nem től független, az már nem szűz!
ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ honnan nézzük. Orvosi szempontból egy nő addig szűz, amíg megvan a szűzhártyája. Társadalmilag elég szabadon értelmezett. Hetero kapcsolatoknál ugye a szüzesség elvesztése, mihelyst a fütyi puniba kerül. Meleg férfiaknál amíg a fütyi popóba kerül. Nő és nő között fogalmam sincs, hogy őszinte legyek.
ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A szex nem csak a behatolásról szól. A szüzessésghez valójában semmi köze a szűzhártyának!
ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
6 nél az igazság!
ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem

1: Ha bi vagy, akkor kezdd lánnyal. Jobban megértitek majd egymást.

2: Lehet behatolástól számítani, de én onnan tartom feltételezem, hogy a másik nemi szervével való érintkezés. Jó kérdés mi van, ha szárazon van az aktus, vagyis ruhában érintkezés a szerszámokkal.

3: Ha szeretnél pasit, akkor szerintem korban is illenék hozzád, úgyhogy szívesen ismerkedek veled, akár komolyan is, ha úgy érzed.

ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!