Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoktátok olvasni a kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok olvasni a kinek mekkora a farka kérdéseket itt?

Figyelt kérdés

Engem felizgatnak ezek.

Amúgy is szeretek merev faszról képeket nézni, de ahogy elképzelem, hogy valaki épp vonalzóval méri, máris áll a farkam.


Hol lehet ilyen képeket találni, ahol valaki éppen méri?



ápr. 6. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
csak kérd és biztos kapsz, kérdésed miatt már biztos hogy kapsz is .. engem zavarnak a méret kérdések mert butaság a fszméregetés szerintem legalábbis
ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értelme az nincs is.

De összehasonlítani kamaszkoromban kifejezetten szerettem. Talán azért izgatnak fel, mert a közös hokiversenyek jutnak róla eszembe.

ápr. 6. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de annak kb. a fele nem valós. Sokkal jobban felizgat, amikor valaki pl. arról kérdez, mit tegyen, mert felállt a farka a haverjára, vagy hogy együtt verték, és hogy mennyire lenne ártalmas a barátságnak, ha szexbe fordulna a dolog.
ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na azok is nagyon jók.
ápr. 6. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem igazán,mert nyilvánvalóan hazudik a legtöbb.Kamaszként voltak sztorik,összeméregetés,közös ez,az,szóval láttam jópárat,de a méret téma nem vág össze a valósággal.
ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is. Régen minden osztálytársam próbáltam rávenni verje ki verem, hogy lássam nekik mekkora, hogy élveznek el.
ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
6-os, nekem a padtársam volt ilyen. Néha még az órán is fogtuk egymásét :-)
ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!