Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok rólatok sejti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok rólatok sejti valaki a barátok közt, hogy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés
Én titkolom. Mindig para is van bennem nehogy lebukjak. Bár nem lényeges de mégis jobb ha nem. Pedig aktív vagyok...
ápr. 9. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Rólam nem tudják. Igazából nem titkolnám, ha a társaság nem lenne alapból homofób. Családon belül meg sohasem jött fel ez a téma és amúgy sem beszélgetünk olyan szexuális témákról, hogy vajon kivel mit csinálnék, ha nem volna feleségem.
ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor aki kifelé azt mutatja, hogy ő hogy utálja a melegeket, sokszor az a legmelegebb!, csak így leplezi, próbálja titokban tartani, hogy ez tulajdonképpen hozzá, igen csak közel álló dolog...


Sok ilyet ismerek!

És egyiknek-másiknak, a nagy melegellenesség ellenére volt már a farka a számban, stb...!, szóval, ez ilyen...

ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy barátom tudta, csak nem sejtette. Jó is volt vele a szex.
ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12, én is így gondolom, de nálam ez inkább csak sejtés, nics rá tapasztalati bizonyírékom. De hogy került a szádba ilyen ember farka? Hogy kell elképzelni a folyamatot? Valahogy így?

"- A csapból is a b..i propaganda folyik, annyira gusztustalanok!

- Valóban azok, akarod, hogy lesz..jalak?

- Ja, miért is ne, tessék, kapd be."


Ha ez a téma, én inkább csak hallgatok. De magamtól eszembe se jutna felhozni a témát. Egyesek meg ha kell ha nem erről beszélnek. Ilyenkor én is arra gondolok, hogy nem tudják a saját gondolataikat, fantáziájukat elfogadni. Ezért kell hangoztatniuk, hogy ők mennyire melegellenesek, hogy saját magukat megnyugtassák?


Én is szívesen leszoptam volna már egy két ilyet, de nem tudom hogyan lehet eljutni a gyűlölködéstől a szopásig?

ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Barátaim nem sejtik, senkinek nem hirdetem. Csak két barátnőm ismeri ezt az oldalamat.
ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem tudja senki, csak az a két fiú, akivel eddig együtt voltam.
ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt áruljátok már el, hogy ha ennyire titokban tartjátok, akkor hogyan jön össze mégis néha egy-egy kaland? Én is titokban tartom, nem is történik velem semmi érdekes. Mivel titkolom, így nyilván nem kezdek ki pasikkal, és ők se velem.
ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Válaszom a 17-esnek. Az első egy véletlen folytán történt meg,de előtte már a szimpátia megvolt,emberileg.

Egy utolsó csepp aztán átbillentette a mérleget :)


7-es vagyok

ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
OK, a véletleneket el tudom képzelni, de az emberek többsége a véletlenre élete végéig várhat.
ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A véletlenek jobb eredményt hoznak, mint a tudatos ismerkedés,keresgélés..:)

Tapasztalat ez is !


7-es

ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!