Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Inkább meleg vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább meleg vagyok vagy biszex, úgy hogy azt hittem heteró?

Figyelt kérdés

Csak a csajok érdekeltek az utóbbi másfél hónapig. Majd házibuliban felelsz vagy merszeztünk baráti társasággal, ahol megkellett fognom egy srác farkát (benyúlva a nadrágjába) pár másodpercig. A srácról nyiltan tudott hogy meleg.

Az este végén odajött hozzám, hogy nem úgy fogtam meg a farkát mint egy heteró (nem tudom ez pontosan mit jelenthetett) és felajánlotta hogy akár orálozhatnék is. A pia, meg az este miatt végül belementem, gondoltam egyszer élünk.

Annyira tetszett, hogy azóta több alkalommal is megtörtént oda vissza és a szex is szóba jött, méghozzá úgy hogy én legyek a passziv oldalon.

Na most ez rám elég izgatóan hatottt, annyira hogy ebbe is belementem... sokkal jobban élveztem mint bármikor is bármelyik csajjal a szexet. Az első alkalmat kivéve minden alkalommal szin józan voltam.

Azóta úgy érzem a csajok kevésbé vagy egyáltalán nem érdekelnek és inkább lennék mindig sráccal.

Szerintetek van arra esély hogy ezalatt a pár hónap alatt jött rá a testem és az agyam, hogy én inkább meleg vagyok mint biszex vagy heteró? Úgy hogy addig a napig a maximum amire gondoltam sráccal kapcsolatban az szimplán az volt, hogy koliban annó zuhanyzásnál megnézzem a farkukat, kiváncsiságból?

Vagy ez csak az újdonság ereje és néhány hét/hónap múlva ugyanúgy a csajok fognak érdekelni, vagy esetleg azonos szinten a srácokkal?

Köszi előre is a válaszokat! 27F


ápr. 12. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi előfordulhat. A lényeg hogy élvezd a dolgot.
ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem fog elmúlni. Saját tapasztalat. Biszex vagy, ha a nők is izgatnak. Ha nem, akkor meleg 🤷‍♂️

Ne stresszelj ezen, ha jól esik, csináld!

ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem is fog elmúlni, fog csillapodni? Mert jelenleg úgy érzem, hogy csajra nem is igazán akarok gondolni, meg mintha kicsit a hozzáállásom is megváltozott volna a csajok felé.
ápr. 12. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem csillapodott.

Törődj bele!

ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért nem akarom kiprobálni a pasis dolgokat, félek, hogy tulságosan tetszene és utána a csajokra sem néznék!😁
ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ne gondold, hogy nem fogod kipróbálni ! Ha érdekel és izgat a gondolatban, előbb- utóbb kifogod. Én tudom, 50 éves koromig nem tettem meg, csak néha gondoltam rá, ha számomra kivételes srácot ismertem meg. (számomra volt különleges, női szemmel átlagos ) Volt ilyen kollégám, volt beosztottam, volt a baráti társaságban. Mindig volt egy olyan srác akire vágytam, de nem történt semmi. (Gyámoltalan voltam ) 51 évesen megtörtént.
ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg biszex vagy, és lesznek különböző időszakaid.
ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Mindaddig, amíg az ember nem kezd komolyan gondolkozni a következményekről, addig általában a könnyebb, egyszerűbbnek tűnő, szinte magától adódó, kisebb energia befektetést kívánó, probléma mentesebbnek tűnő megoldást választja.
ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendkívül hasznos hozzászólás volt, 8-as!
ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat hetero már tuti nem xd
ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!