Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak ilyen nők? Nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen nők? Nincs tapasztalatom

Figyelt kérdés

Sajnos még sosem tapasztaltam milyen nővel. De ha megtörténne, úgy szeretném ha a másik fél amolyan vezető lenne, akik végig figyel rám. Eléggé szubmisszív vagyok, így az sem lenne hátrány ha domináns típus lenne, plusz nálam idősebb.


Vajon lenne olyan nő, akinek ennyi beleférne? Bár igazából kapcsolatban vagyok és nagyon szeretem a páromat.


De a kíváncsiság sajnos ott van..

Beszéltem már innen nőkkel, de igazából megijedtem és feladtam. 🥹


24/N



ápr. 12. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Van. Nem is kevés.
ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Tényleg? Azt hittem ez valami "hülye elvárás". Hogy ilyen nem létezik... 😅
ápr. 12. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Hiszen már beszélgettél innen nőkkel, tehát vannak. Ha meg beijedős vagy, akkor szánd el magad, vagy ne pazarold mások idejét.
ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem beijedtél, hanem még működik a lelkiismereted...
ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. De kapcsolatban vagyok, emiatt hezitálok.


4. Köszi, nem is megcsalás lenne a cél. Volt szó hármasról, de a páromat nem akarom mással látni, lehet önző dolog. Vagy azt sem, hogy engem az egészből kizárjanak..

ápr. 12. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hezitálhatsz, érthető. De akkor miért írod ki a kérdést? Hiszen már találtál itt nőket. Tök kamu így. Hiszen tudod, hogy vannak, beszélsz is velük. Igazából azért "hezitálsz", mert egyik sem volt az igazi, és ez a kamu dumád, hogy hát nem akarsz csalni, "beijedsz"? De azért keresel további jelentkezőket?
ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Már nem írnak. Egyik sem volt az igazi? Semmi sem kezdődött el velük.
ápr. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!