Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elképzelhető hogy biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már egészen kamasz korom óta tudom, hogy meleg vagyok. Nem voltam soha nővel, csak srácok voltak az életemben. Viszont időnként irgalmatlanul nagy vágy tör rám a punci iránt, legfőképpen a 40-50es nők iránt. Ez a fantázia egyébként már tinikorom óta velem van, de sosem foglalkoztam vele különösebben. Mostanában viszont nagyon vágyom rá, hogy kipróbáljam egy nővel. Sokkal jobban feltüzel a punci gondolata mint egy srácé, nagyjából akkora a vágy mint anno amikor a szexről álmodoztam. Arra jutottam, hogy elmegyek prostihoz, találtam is ebben a korosztályban olyat aki tetszik, de valamiért tartok is tőle. Neten próbáltam ismerkedni, de huszonévesen esélyem sem volt egy 40+os nőnél sem. Ti mit gondoltok? Ami érdekes hogy nővel csak szex érdekel, kapcsolatot nem tudok elképzelni.
ápr. 17. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, a férfiakat nézem meg, a farkuk és herezacskójuk tetszik nagyon. Nőkből egyedül csak a p/na érzése érdekel, hogy milyen lenne beledugni a farkam, lovagolna rajtam, elélvezni benne, de maga a női test egyébként taszít. Csókolózni sem akarnék, és a lelkiviláguk sem érdekel, ezért kapcsolat sem kellene egy nővel.
ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
26 vagyok
ápr. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!