Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiukent törtent mar veled...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiukent törtent mar veled olyan hogy egy haverodat megkivantad?

Figyelt kérdés

Velem a hetvegen törtent meg es azota nem tudom mit kene tegyek ezzel az erzessel.

Baratnömmel, haverommal meg annak a baratnöjevel voltunk 4esbe welnessezni es miközbe a lanyok lementek fürdeni mi haverommal fent maradtunk a szobaba es ott törtentek dolgok.

Azota nem tudom mit kezdjek ezzel.

Szeretem baratnöm.

Valaki valami jo tanacs?


ápr. 17. 19:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Haverom nöjenek nem tetszik az ilyesmi, az enyem meg ugy ahogy elfogadja de nem tudom mit szolna ehez es mivel eleg joban vannak ökis, igy megbeszeltük haverommal hogy inkabb titokban tartjuk mert nem akarjuk hogy emiatt barmelyikünknek ra menjen a kapcsolata.
ápr. 27. 17:08
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
20) te komolyan arra buzditod, hogy tudatosan használja ki a noket, pedig tudja hogy ha tudnak hogy biszexek nem jarnanak veluk. Ki az aki olyannal akar jarni vagy összekötni az életet, aki valojaban undorodna tole?! Vagy keressen a kerdezo olyan not aki birja az ilyesmit, vagy jojjon ossze a haverjaval, de szakítson a baratnojevel. Nem lehet nagy a szerelem meg a tisztelet a lany fele, ha egybol megcsalja a haverjaval az elso adando alkalommal, konkrétan a RANDIJUKON.
ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
De akkor most le is feküdtetek? 😲Vagy orál volt?
ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Te másztál rá? Bocsi, de nem tudom elképzelni a helyzetet 😃,Vagytok a haveroddal a szobában és jön random mindkettőtöknek egyszerre egy érzés,hogy dugj meg, szo*pj le és meg is teszitek (tudván, hogy bármikor visszajöhetnek a barátnőitek)? Vagy eddig is volt ilyen érzés köztetek, csak nem vettétek észre? Tudtátok, hogy biszexek vagytok?
ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem szexeltünk csak petting volt.

De azt hogy mi nem irnam ide ki nyilvanosan.

Es nem, haverom kezdemenyezte, de ö is nagyon kivolt mar.

Eddig nem volt semmi ilyesmi köztünk,nem is beszeltünk ilyenekröl.

Nyilvan nem volt szep amit csinaltunk baratnöinkel szemben, de mar nem tudjuk vissza csinalni.

ápr. 27. 18:24
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
a lenyeg hogy tobbet ne forduljon elo, ha pedig nem birjatok ki nem valo nektek parkapcsolat. dontsetek el szeretok vagy baratok maradtok e
ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj mar sose fogsz ugy nezni a haverodra, mint regen. Mar meg lesz koztetek a szexualis feszultseg, nyilvan emiatt nem szexelnek, pettingelnek a barataikkal az emberek. Mar aki...
ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Mi 10 éves korunk óta ism egymást. Jó haverok vagyunk.Együtt jártunk középsuliba is. Sokáig nem érdekelt egyikünkdt se ha meztelenül voltunk. Tavaly nyáron egy közös szaunázás túl jól sikerült.
máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!