Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lesz az első orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első orál?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve orálisan kielégített egy 20 évvel idősebb férfi az volt az első meleg kalandom most megint találkoztunk megbeszéltük hogy viszonzom neki. Mire számítsak milyen érzés szopni ?
ápr. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Függ a méretétől, a szád képességétől, az ápoltságától.

Aki kívánja, annak jó (ha ezek a tényezők rendben vannak)

ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt beszéljétek meg, hogy a szádban megy e el, vagy nem.
ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd mesélj milyen volt. :)
ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy shemale-el volt, elképesztően finom volt a farka.
ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A második, vagy harmadik csaj szopott le, amikor elkezdett érdekelni, mit éreznek a csajok egy fasszal a szájukban, mikor az tele lövi a szájukat. Az idő múlásával egyre erősebb lett a kíváncsiságom. Nem elégített ki a csajoktól kapott rövid válasz. Mert jó. Mert szeretem. Mert isteni, stb.

Hosszas vívódás után rászántam magam. Legugoltam a másik férfi elé. Ott ágaskodott a fasza az arcom előtt. Óvatosan a számba vettem. Kicsit furcsa volt érezni a számban a faszt, de ez az érzés hamar elmúlt. Élveztem, hogy a számmal kényeztetem, hogy kitölti a számat, és, hogy a végén remegve telelövi friss spermával, amit le is nyeltem. Nagy megkönnyebbülést éreztem, hogy meg mertem tenni, és élveztem. Amit bántam, az, az volt, hogy kb tíz évig vártam a bátortalanságom miatt erre a csodálatos dologra.

ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha Pesten laksz szívesen megismernélek.
ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!