Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiderült, hogy ismerjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy ismerjük egymást. Történt már ilyen mással is? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

28 éves bi srác vagyok, de csak orálig terjed a biszexualitásom. Egy másik platformon beszélgettem napokig egy szöveges chat alapján szimpatikus korombeli sráccal. Megtárgyaltuk a múltbéli tapasztalatokat, élményeket, majd végül odáig jutottunk, hogy összefutunk. Ilyet ritkán szoktam, az elmúlt 10 évben konkrétan egyszer volt olyan, hogy netes beszélgetés után ismeretlennel találkoztam. Amikor megérkeztem a helyszínre (buszmegálló egy erdős rész mellett Pesten), akkor láttam, hogy jelenlegi kollégám és barátom áll ott, ő is meglátott, teljesen lefehéredtünk és zavarba jöttünk. Azért találkoztunk, hogy kiverjük, tehát különösen kellemetlen volt a váratlan felismerés, mivel végig izgattuk egymást írásban az odaúton.

Végül nem történt semmi, megbeszéltük, hogy talán legközelebb, ha úgy alakulnak a továbbiak és nem lesz ennyire kellemetlen. Kicsit parás a helyzet, ugyanis tud mindent rólam, de én is róla ugyanakkor.


Volt már másnak is hasonló élménye?


ápr. 23. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan nem volt ilyen kalandban részem, de nem hiszem, hogy aggódnotok kellene. A munkahelyeteken, gondolom, senki nem tudja, hogy biszexek vagytok. Ez így is marad a kollégád, ahogy te se, nem fogja reklámozni, hogy kivertétek egymásnak, vagy, hogy ennél több is történt, ha ismét találkoztok szexuális céllal, akár rendszeresen is, amennyiben bejöttök egymásnak.
ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt hívják szopásnak
ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 - annyira nem aggódok, most meg már főleg nem, csak elsőre kemény volt.


#2 - még nem :D

ápr. 23. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Na, ezért se ismerkedek, mert nem akarok így járni.
ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem inkább kérdésem volna

Hogy lehet így élni ennyire titkos vágyakkal,

Mikor tükörbe nézel szereted, tiszteld magad, vagy megveted?

ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell paráznod. Ő sem fog beszélni, gondolom.

Javaslom, hogy ÍRÁSBAN, mint eddig dumáljátok meg, hogy a munkahelyen nem közeledtek jobban egymáshoz, mint eddig. Munkahelyen kívül meg simán találkozhattok és megoldjátok, amire vágytok. Nekem is van hasonló esetem.

ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 - nekem nincs bajom magammal. Nem gondolnám, hogy a titkos vágyak annyira meghatároznának. A saját magam megítélése kapcsán nincs jelentőségük.
ápr. 23. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Ezé kell képet cserélni tali elott
ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonlo regebben

Tarskereson lattam egy sracot akivel egy faluban laktunk meg neha lattam a buszon is

De nem irtam ra, mert idosebb voltam tole meg nem akartam hogy valami baj legyen belole

ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha képet cseréltek, akkor is kiderül, hogy ismeritek egymást. Az se kevésbé ciki, mint élőben. Meg aztán ki az, aki olyan képet küld, amin az arca is látszik?
ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!