Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy kellene jól kiveitelezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene jól kiveitelezni a zsebhokit, úgy hogy ne bukjak le vele?

Figyelt kérdés
nagyon kipbóbálnám valami rizikós helyen, ahol bene van a pakliba a lebukás
ápr. 24. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

buszon/vonaton tedd szorosan magad mellé a táskád

jó időben csak rövidnadrág, amiből ki tudod bújtatni, és visszahúzni, ha jön valaki

ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért biszexualitás? 🤣
ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mondja,rendbe van maga agyilag?
ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Moziba🤣
ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsebhoki az, ha kivágod a zsebet, a gatyából kiveszed a farkad,(vagy nem is veszek gatyát ) és zsebedbe nyúlva fogod a farkad és úgy húzogatod a makkot. A lassan csinálod és 2 ujjal, kicsi az esély a lebukásra. De így elég soká élvezel. No meg aztán ott lesz a markodban az eredmény, vagy előtte zsepit tegyél be ! Így tudod csinálni órán, buszon, moziban, vagy akár sorban állásnál is !
ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsebhoki az ha nadrágon keresztül a zsebbe nyulva rejszolsz
ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5, ne biztasd már
ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni a farkat, benyúlsz a zsebbe és izgatod, " morzsolod" a makkodat gatyán keresztül...én annó gimiben tanórán is megcsináltam..
ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
De ez mennyire szánalmas már? Tucatjával szerezhetne magának partnert, élvezhetne zárt ajtók mögött minden létező variácóban, de nem. Külön gratulálok az agyhalott igényteleneknek. Meg is érdemled az életet, amit élsz.
ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már buszon is utcán is. Nagyon izgis az egyszer biztos😁😁
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!