Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármasban? Szóval a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban? Szóval a szoba társammal szoktam rendszeresen szexelni mind 2 bi vagyunk edzeni szoktunk le járni egy kis konditerembe, megismert ott egy srácot akit be akar venni eddig csak lánnyal volt dolgom fiuval nem 19 l vagyok

Figyelt kérdés
ápr. 24. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá!


Mi a kérdés?


Ha jó a pasi ne agyalj, vágj bele!

ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést érthetőre kéne javítani.
ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hol SZOBAtárs két különböző nemű, aki nem egy pár? Max. albérlettárs, de nem egy szobában.
ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azonos neműek.

A kérdező leírja hogy ő lány, leírja, hogy eddig csak lánnyal volt dolga, és leírja, hogy a szobatársával rendszeresen szexel, mert mindketten biszexek. Ezekből egyértelműen következik, hogy két lányról van szó, akik szobatársak, és az egyik csaj be akar venni egy pasit harmadiknak, de a kérdező bizonytalan, mert nem hármasban akar először pasival lenni.

Azt viszont nem tudom hogy pontosan mi a kérdés, ennek megfejtését már egy következő válaszolóra bízom.

ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sose volt dolgom pasival és félek hogy fel sülök
ápr. 24. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 4!

Valóban, így logikus. Csak annyira zavar a tagolatlan, zavaros fogalmazás, hogy nem tudom rendesen értelmezni tartalmilag.

ápr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás az hogy a plusz pasi csak a szobatársaddal szexel veled nem. Veled nincs behatolás, max csók, tapi, orál esetleg kézimunka.

Vannak olyan pozok ahol jól tud kijönni a plusz lány főleg ha biszex és jártas is a lányos dolgokban.

De pl tudjátok közösen oralozni is a pasit.

Hidd el neki akkor is tetszeni fog ha téged csak nézhet miközben a szobatársaddal szexelhet is.

Ezen ne aggódj csak tisztázd előre hogy az első pár alkalommal veled nincs szex. És szép lassan feloldódsz és mehet neked is.

ápr. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Azért 19 évesen hiányosan fogalmazni és írásjelek nélkül írni úgy, hogy nekünk kelljen kitalálni a mondanivaló lényegét... Ez egyetemi kolesz, mert akkor szomorú. Na mindegy!

Honnan tudod, hogy bi vagy, ha eddig fiúval nem is szexeltél? Ideje kipróbálni! Ott lesz a csajod is aki majd segít.

ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is dugasd meg magad hajrá! :)
tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!