Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha csak szexre vágytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha csak szexre vágytok akár alkami, akár rendszeres partner személyében, honnan választatok férfit, csakis ismeretségi körből vagy csakis számotokra addigi ismeretlenek jöhetnek szóba? Hol ismerkedtek ilyen téren?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen, utcán, online melyik oldalon, illetve egyéb? Konkrétan ti veszitek fel az esetlegesen potenciális jelöltekkel a kapcsolatot a témában, vagy várjátok, mikor teszi fel ő a kérdést? Ilyenkor mikben vagytok benne? Van számotokra olyan tabu, ami párkapcsolatban nem lenne?


(Az elfoglaltságaitok miatt, pl. tanulás, munka vagy egyéb okból nem akartok párkapcsolatot.)


Lehetőleg a korotok feltüntetésével és tapasztalataitok megosztásával válaszoljatok. Köszönöm! 27 F



2018. febr. 3. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

A csajok kapcsolatra vágynak és azon belül szexre.


A csajok nem vágynak "csak szexre".

2018. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős körből soha

Pl páromat buszon ismertem meg (3 éve vagyunk együtt)

Exemet akivel 3 hónapig szexparnerek voltunk és ez után 7 hónapig voltunk egy pár szintén buszon.

Aztán volt egy csávó aki tini szerelmem haverja volt. Őt sose láttam. Egyszer bejelölt dumáltunk fb-n aztán bő 1 évig voltunk szeretők mind 2en szinglik voltunk

Aztán volt 2 idősebb

Egyiket Jecskeméti "Dokk" teraszán ismertem meg

A másikat meg boltban.

1-2 volt egy-két alkalmas Fb szexparner kereső csopiból.

24N

2018. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kecskemét* (elírtam)

Le maradt hogy 3-as fétisek szerepjátékok mehetnek.

Ami ilyenkor se vállaltam az a pisi kaka szex én Anál(korábbi sérülés miatt nem lehet popsiba csinálnom)

2018. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És Anál** ( bocsi megint nem figyeltem)
2018. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább idegent. Online
2018. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2#

Veled érdemes lenne ismerkedni:)

2018. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak ismeretségi körből
2018. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Online szoktam ismerkedni ilyen célból.
2018. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31 lány vagyok volt pár alkalmin,ismeretlenek voltak.Helyi vagy közeli fiúk.Ha ilyesmi nem volt akkor ha ház ha nem az exhez mentem.Illetve volt egy két kedves barátom akikkel már szóba jött ha nagyon nem.bírjuk extrákkal folytatjuk a barátságunk,de erre nem került sor végül,mert nekem jött egy fiú.
2018. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elméletileg inkább idegennel.

De nem megyek el odáig. Akármeddig vagyok facér, csak szexért nem fekszem le senkivel.

2018. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!