Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak engem igzat fel ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem igzat fel ha egy ilyen fiút látok?

Figyelt kérdés

Mutatok példát mire értem

Nehany rajz meg ember csak mert most igy hirtelen nem talaltam


[link]

[link]


Hat most epp nem talaltam egyet sem csak ezeket de gondolom ertitek mire gondolok nem?

Meg az is nagyon felizgat amikor egy fiun feszul a boxer es a combjanal a feszulesbe ilyen vonalakat hagy a boxer mutatom


[link]


Meg amikor nike vagy adidas vagy barmilyen ilyesmi melegitot hord egy fiu es feszul a laban amikor egy gym fiu hordja es a combjanal feszul vagy ki van dudorodva neki ezek is nagyon

Vagy ha egy fiut meglatok boxerbe

Vagy ha egy fiu a karjait felemeli felmeztelen az nagyon, mutatom


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Meg csinaltam most par kepet Ai val

Amikor igy csinal ez is nagyon


[link]

[link]

[link]



ápr. 26. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Meleg vagy hogy ilyen pasikat nézel?
ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Meg amikor olyan rovid nadrag van rajtuk hogy a farkuk kidudorodik vagy hogy a combjuk vastagabb es feszul rajtuk picit

En nekem az nem jon be ha egy fiu agon van gyurva hanem csak egy ilyen alap sima izmos test

Ha elottem igy elkezdene pozolgatni egy hetero fiu felmeztelen vagy boxerbe en ott elotte elelveznek xd

Titeket mi izgat fel fiuk lanyok egy fiun?

ápr. 26. 14:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy helytelenül ossze vissza irtam nem kell belem allni a telefonon a billentyu meret kicsire van veve es igy ha sietek akkor elnyomom ossze vissza veletlen
ápr. 26. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy felizgat a jó pasik látványa, kit nem?:D Szerintem nincs hetero nő/meleg pasi, akinek az ilyen test ne jönne be.
ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én 40% hetero és 50% meleg szoval bi vagyok a lanyok is bejonnek de inkabb a fiukat vallasztom szoval ja
ápr. 26. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5


És a maradék 10 százalék? :)

ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szandekosan irtam igy hatha eszre veszi valaki xD
ápr. 26. 16:17
 8/11 frot ***** válasza:
100%
Persze, bármilyen feszes nadrágban felizgat egy helyes fiú, ha dudorodik benne (farmer, rövidnadrág, melegítő, bringás cucc stb.).
ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is 😄
ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a vékonyabb srácok jönnek be, kifejezetten soványak.

Van, akivel együtt járok edzeni, hát nagyon nehéz a játékra koncentrálni, folyton elkalandozik a figyelmem, fantáziám már egész máshol jár. Ahogy kis izmai előttem megfeszülnek, vádlija, bicepsze, stb. Borzasztóan beindulok tőle.

43, F

ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!