Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki szokott Képcserézni mire jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott Képcserézni mire jó?

Figyelt kérdés
máj. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Láthatod a másik péniszét, s ha kölcsönös a szimpátia lehet akár tali is a dologból.
máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te szoktál, meg szeretnél is :D


Arra jó, hogy lásd más személyek pl nemiszervét úgy, hogy senki sem tudja, hogy ki kicsoda.


Régen szerettem a kepfeltoltes.hu weboldalt (már nincs). Regisztráció nélkül lehetett megnézni más feltöltött képeit, és nem kellett időt pazarolni az itteni keresésre. Persze itt érdekesebb, mert képcsere után tehetsz fel kérdéseket az illetőnek, akinek ha nincs ellenére, jókat lehet dumálni meg esetleg kérni olyan képeket amiben megbeszélitek hogyan készüljön a kép...

máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most is van ez az oldal
máj. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nekem bejön a dolog, kapni és adni is!
máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit izgat csak egyoldalúan verni másnak az írhat ha vékony/izmos 30 alatti.
máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam.
máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Izgat is
máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam
máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam esténként ezzel szórakozni, hogy fotózok párat meg akár ki is verjük videoban
máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!