Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Félek attól, hogy nem a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól, hogy nem a jó személynek adom oda a szüzességem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zavar, hogy még mindig nem vesztettem el, nem tapasztaltam meg dolgokat. Eddig talán féltem, nem kerestem eléggé partnert, vagy mindenkiben megtaláltam a hibát. Most ismerkedek valakivel, aki nem vágyik komoly kapcsolatra, de amúgy rendesnek tůnik, el tudnám képzelni, hogy vele legyen az első alkalom.

Most viszont felmerült bennem az a félelem(ami eddig még soha), hogy lehet lenne olyan, aki sokkal jobban illene hozzám, sokkal jobban "megérdemelné"(eszembe is jutott valaki, de felé nem merek közeledni). Szóval lehet jó lenne vele, de így lehet elvesztegetném az első alkalmaimat, amiket más sokkal jobban megérdemelne. Vagyis attól félek, hogy nem leszek ártatlan, nem fog az tetszeni másoknak bennem, de akkor már magabiztosabbnak kell lennem. Vagy nem is tudom pontosan, sajnàlom a csapongó írást, remélem valaki azért valamennyire érti.

Szoval: Foglalkozzak ezzel a félelemmel, és várjak még, vagy ezzel csak újabb éveket vesztegetnék, és ne hagyjam, hogy a félelem vezéreljen?


22/l



máj. 22. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dilemma, nehéz döntés. A testi vágyak azt diktálják, hogy "gyerünkk szexelj már", a lelkiismeret, a szíved azt érzi, gogy majd azzal szexelj, annak add aa szüzességed, akit szeretsz.

Én 50 éves férfi vagyok, válásokkal, rengeteg csajozással, hosszabb-rövidebb kapcsolatok százával voltak az életemben. Tapasztalataim alapján azt mondom, hogy érdemes érzelmeken alapuló kapcsolatot kialakítani, érdemes hűségesnek lenni, érdemes egymást megbecsülni, egymást támogatni.

máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fulár ***** válasza:
100%

Ez nincs időhöz kötve.És teljesen a vágy alá rendelve sem.Suerintem el jönne a megfelelő idő és a megfelelő alany magától is.

De ha mindenképpen szeretnél suexelni akkor lazulj el.Egy kicsit kapcsold ki az agyad és qz érzelmeidet.Nw gondold túl.Koncenzrálj csak a vágyaidra.Sodródj az árral és élvezd.

Vagy egész egyszerűen csak várj még.

Mindenestetre öröm azt olvasni,hogy vannak még ilyen józan gondolkodású lányok is ebben az elcseszett világban.

máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerül benned, hogy nem biztos hogy vele kellene, akkor valószínűleg nem vele kellene.


Én érzelmes ember vagyok és ha kötődöm valakihez (már pedig nekem az ilyenekhez elengedhetetlen), akkor megvisel ha elveszítem őt vagy ha rosszul bánik velem.


Üresnek, kihasználtnak éreztem magam mindig, amikor valaki többet nem keresett vagy csak egy rövid ideig voltam jó neki.


Én ez miatt kénytelen vagyok megválogatni az embereket, megváratni őket stb.


Ez azzal jár, hogy többet vagyok egyedül mint kapcsolatban, a nemi életem sem egy több oldalas CV. De legalább nem érzem rosszul magam a múltam miatt (kivéve pár hibát). Jobban alszom, mégha magányosan is.

máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Szexelj azzal és akkor akivel neked jó. A férfiaknak nem számít sokat a szüzesség. Nem egy olyan dolog ami megkapnak. Ez csak a te oldaladról tűnik úgy h adsz valamit.
máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Attila8890 ***** válasza:
100%
Ha ilyen gondolatok vannak a fejedben akkor mindenképpen vàrj különben utàna fogod megbànni
máj. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Elég gyakran előfordul olyan, hogy valami utólag már nem tűnik olyan jó ötletnek, de ez az élet minden területén így van. Nem kell ezen ennyit agyalni. A szex amúgy is olyan, amit akkor és ott kell élvezni. Ez elsőre azért nem olyan egyszerű bárkit is választasz. Nem kell túlértékelni a szűzességet sem.
máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyes válasz erre az, hogy randizz. Ennyi.

Amennyiben érdekel, nagyon szívesen ismerkednék veled. Remélem pozitívan állsz hozzá, bár az internet egy huncut világ...

29 Bp

máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 1Léna ***** válasza:
100%

A felvetés jogos.

A fő kérdésben még te is úgy fogalmaztál, hogy "jó személynek adom oda a szüzességem?"

Igen ez a jó kérdés.

Szeretem őt annyira amennyire ő szeret engem?

És ő szeret annyira és úgy amiből érzékelhető számomra az ő figyelme, törődésse, gondoskodása?

Egy hosszútávú kapcsolat a kölcsönös bizalomra épül. Ha futó kalanddal kezdesz az igazinak majd elmered mondani? Egy újabb döntéshelyzetbe kerülhetsz. Titkolózol vagy vállalod a kockázatot, hogy elítél miatta és szakít veled.

Te mennyire bíznál abban aki váltogatta a partnereit?

A fiatalkori döntéseink következményeivel folytatódik az életünk.

Bölcs dolog körültekintően tájékozódni és utánna dönteni ilyen komoly kérdésben. Ez a te egyetlen és megismételhetetlen saját életed.

máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell ám hogy ekkora teher legyen az élet mint amennyit agyaltok itt ;)
máj. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!