Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges,hogy kezdek bemeleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges,hogy kezdek bemelegedni?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális pasi vagyok,mindig női kapcsolataim voltak,nőkre izgulok fel,sose gondoltam a pasikra úgy.


Megismerkedtem egy sráccal rengeteget beszélünk,rengeteg mindenben hasonlóan gondolkodunk.

És nem kerülte el a figyelmemet,hogy folyamatosan dícsér,bókolgat,küldözgeti felém a jeleket.


És bevallom,hogy nagyon jól esik.

És nem tudom eldönteni,hogy azért esik ilyen jól a bókjai,mert hízlalja a hatalmasra nőtt egomat,

( hogy na lám, nem csak a nőknek,de a pasiknak is tetszek)


Vagy pedig egyszerűen homok került a gépezetbe,és pasiként tetszik esetleg egy másik pasi.


Végülis 21.században élünk én eltudom fogadni azt, ha kezdek langyi lenni.



máj. 24. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Feltehetően porszem került a gépezetbe.
máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De még az is megfordult bennem,hogy mivel annyira hasonlít rám,testalkat, magasság, hajszín, stílus,beszéd,gondolkodásmód,

gesztikulálás...


Szóval lehet,hogy csak magamat látom benne és egyszerűen valamiféle beteges önimádatom van.

máj. 24. 18:46
 3/11 A kérdező kommentje:
1.lehetséges
máj. 24. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha igen? Semmi gond nincs vele.
máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs ezzel semmi gond,eltudom fogadni.

Csak az az érdekes mikor mondjuk skypon vagy telefonon beszélgetünk akkor semmi,de mikor élőben beszélgetünk és rám terelődik a szó,engem kezd el dícsérni akkor kezd el egyáltalán valami mozgolódni a boxer alsómban.


Viszont közel se annyira mint egy nőnél.

Ha egy nővel beszélgetek már skypolas alatt is merevedésem van,ha pedig személyesen beszélgetek egy nővel és látom hogy tetszek neki,akkor már áll is a zászlórúd.

máj. 24. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Túlzottan érzékenyen reagálsz az agyban bensőséges emberi kapcsolat során fokozottan termelődő oxitocin hormonra.
máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbálod, megtudod.
máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En biszex lany vagyok, es nalam is igy kezdodott. Nem azt mondom, hogy nalad is igy fog, de na.
máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi.

Ki kell próbálni pár dolgot és megtudod :)

Hány évesek vagytok?

máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki? Nem veszítesz vele semmit :)
máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!