Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek nagyon gáz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Pár dolog rólam

Peti vagyok

21 éves fiú vagyok

És még soha nem volt barátnőm nem szexeltem soha és még nem csókolóztam életemben egyszer sem

Általános iskolába mindig vissza húzódó tipus voltam de középsuliba már nem

Sosem voltak barátaim általános iskolába se közép iskolába én mindig is probáltam barátkozni de sosem ment sokszor ki voltam rekesztve pedig nem voltam vissza húzódó kiáltam magamért bár nem voltam kötekedős nagyképű roszfiú

És most ahogy tavaly kijártam a sulit azóta még egy munkát sem találtam szoval nincs munkám a szakmámban nem tudtam elhelyezkedni mivel nincs itt a kozelben munka és nem is szeretem a szakmámat nem is akarnék ebben dolgozni

Jelentkeztem már rengeteg helyre dolgozni, de még azóta sem hívtak sehonnan

Itt nalunk csaladban nem a kor szamit ugy ertem hogy hiaba multam 18 nem engednek el setalni se sehova sem mert mindig azzal jonnek hogy “minek mész el itthonrol inkabb segitenél nekünk mint hogy csavarogj, minék mennél bárhova azt sem tudod hol van aztán eltévedsz majd kereshetünk”

Van még rajtam kivul 2 testverem veluk is ugyanez az helyzet de ők 3-5 évvel idősebbek nálam

Szuleim nem dolgoznak apukám egy olyan munkahelyen dolgozik ahol fakat vág ki az erdőbe vagy földekre irtani a gazt de nem kapunk érte pénzt csak úgy és van hogy kivisz minket is az erdore mindig azt mondja ebbol lesz a pénz de sosem kapunk pénzt érte mindig a szomszedtol kerik fel a pénzt

Én igazából elmennék dolgozni de sehol nem vesznek fel itt ahol elunk ebbe a kisvarosba itt en mar voltam rengeteg helyen megkerdezni hogy dolgoznek ott de sehol sem vettek fel aztan mas varosokra neten keresztul regisztraltam de meg azota sem hivtak fel



máj. 25. 17:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló helyzet annyi különbséggel h nekem volt kapcsolatom és engem mindenki utál
máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg kereshetnél olyan munkát ami munkás szállóval jár. Külföld is esetleg ott mégjobban megszedheted magad. Lesz egy kis kezdőtőkéd, tanulsz közben valamit aztán váltasz amikor tudsz. A legfontosab hogy kiszakadj az ilyen elnyomó szülők fogságából.

Fiatal vagy még most is simán elkezdhetsz bulizni csajozni

máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű olyan munkát találni meg még azt is úgy be beszélni meg hat igazabol en sem mennek el csak ugy valaki ismeros nelkul ha olyan a hely
máj. 25. 17:41
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja es meg azt elfelejtettem hogy mindig ami van kis pénz nem kajat vesznek hanem dohány,tok,káve nem ételt aztan mg mondja hogy nem telt ki azt vesz kenyeret meg vajat
máj. 25. 17:42
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen gáz. De nem a szexualítás miatt, hanem hogy nem akarsz változtatni az életmódodon, mert lusta vagy hozzá. Miért nem keresel egy olyan munkát, ahol adnak munkásszállást is. Ja hogy lusta vagy dolgozni és ezért inkább kifogásokat keresel? Na ezért gáz, mert ürügyet bárki bármennyit találhat, de aki akar is változtatni, az tud is.
máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Most mindenre kifogást keresel és a szüleidet okolod?

Minek is próbáltam meg segítő választ adni...

máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De hat kerestem munkat meg oneletrajzot is kuldtem vagy 7 helyre de nem hivtak
máj. 25. 17:59
 8/31 A kérdező kommentje:
Tegnap is egesznap neztem de nem talaltam csak ugyanazokat ahova mar jelentkeztem, de ha jobban tudjatok akkor mondjatok olyan helyet ahova felvesznek barmilyen vegzetseggel
máj. 25. 18:00
 9/31 A kérdező kommentje:
Mikor meg sulis voltam nyaron is mentem diakmunkara hogy legyen penz
máj. 25. 18:01
 10/31 A kérdező kommentje:
Én mennék de nem tudok hova ahova felvennenek
máj. 25. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!