Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Manapsag normalisnak szamit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag normalisnak szamit, hogy online ismerkedesnel intim kep legyen az elso es nem az arc?

Figyelt kérdés
Szamomra fura, hogy ez fontosabb legyen mint a masik arca. Sokan amikor mondom mar nem is folytatjak a beszelgetest.

máj. 26. 08:32
1 2
 1/11 steven95 ***** válasza:
Nem normális. Illetve attól függ. Szexpartnerkeresésnél nem meglepő. De a legigazabb válasz hogy emberfüggő! No nem csak attól függ hogy kivel futsz össze, hanem attól is de leginkább attól, hogy Te magad milyen minőségben, milyen platformon, milyen emberismerettel és ítélőképességgel felruházva milyen emberekkel vonod körbe magad és engeded hogy alakítsák a normalitásról alkotott képed.
máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kiegeszitem a kerdesem: bi srackent ismerkednek hozzam hasonlo emberekkel.
máj. 26. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexre ismerkedsz,ne csodálkozz ezen.Ha barátkozni akarsz, akkor viszont megdöbbenhetsz. Ettől függetlenül ez a valóság, ennyire kíváncsiak rád az emberek.

Sajnos ide jutottunk.

máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szexpartnert keresek, vagyis nem csak azt. Az ember fontos. A szex max csak egy resze de nem a hangsuly.
máj. 26. 09:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ritkán olvasni ilyet,hogy az ember fontos.

Becsüllek ezért, de nehéz dolgod lesz.


#3

máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azok nem párt keresnek csak szex partnert. Ott pedig jobban számít az intim részleg.

De innen legalább gyorsan lelehet szűrni kinek mi a szándéka

máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha az ember a fontos valóban, akkor miért számít akár az arca, akár a farka?
máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos,sokan csak mondják, hogy az ember a fontos - de nem gondolják komolyan :/
máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Persze, erre akartam célozni.

máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Engem az arca jobban érdekel ismerkedéskor, mint a farka. Nem értem, aki egyből ezzel nyomul mit gondol.
máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!