Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex srácok, ti elmondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex srácok, ti elmondjátok a barátaitoknak, hogy bisexek vagytok?

Figyelt kérdés
Én is bisex vok és úgy látom, hogy a bisex és a meleg egy kategória és ráadásul negatív megítélést kap. Mi a tapasztalat?

2012. febr. 12. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Koncentrálj a fiúkra, így több lány jut nekünk:P
2012. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg barátaid vannak, nem pedig csak haverok, akkor el kellene fogadniuk szerintem

18/L

2012. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két választ! Azért örülnék, ha BISEX SRÁCOK válaszolnának!
2012. febr. 12. 01:42
 4/7 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Én bi vagyok.

Nekem a barátaim,haverjaim és rokonjaim is elfogadták. Igaz először nem hitték el mert nőcsábász vagyok.

De egy idő után mindenki elfogadta mert nem úgy meséltem el, hogy bocs mellékesen hátsókba is turkálok, hanem rendesen elmondtam, mindkét nem érdekel de ettől ugyanaz a megbízható ember vagyok akit ismertek.

Azóta a fiú partnereimet is szívesen fogadják ha bulizni megyünk és viccelődünk is sokszor(én humorizálni is szeretem a meleg felemet)

szóval no para ha tényleg barátok akkor meg fogják érteni

2012. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondom el mert nem merem!

ha lenne olyan "jó barátom" akkor igen,

2012. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy barát(n")om van, Ő tudja, mert anno, mikor a szexuálid beállítottságomon dilemmáztam, Ő volt az egyetlen, akivel őszintén megtudtam beszélni.


Közeli haveroknak nem dörgölöm az orra alá, de ha szóba jön, nem titkolom.

2012. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
nem mondtamel senkinek,se család se barátoknak,mert semmi közük hozzá.
2012. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!