Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A melegség tényleg egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegség tényleg egyre elfogadottabb?

Figyelt kérdés

Én egy biszexuális lány vagyok, tudom magamról, hogy más vagyok, amióta az eszemet tudom.


Többet foglalkoztat így ez a téma, és úgy vettem észre, hogy az emberek egyre elfogadóbbak a melegséggel kapcsolatban. Én nem hangoztatom, mert nem kell, hogy más orrára kössem, esetleg rossz szájízt hagyhat maga után, de ha szóba kerül a téma, a környezetem mintha kissé toleránsabb lenne.


Ti hogy látjátok? :)



2012. márc. 22. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
nem
2012. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Szerint a lezbikus nöket ,jobban elviselik az emberek mint a homokos férfiakat.Két lány az szuper ,de kép férfi az hányinger.
2012. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Én el tudom fogadni a melegeket, ha a négy fal között csinálják...de azt nem vagyok köteles látni, hogy a város tér közepén hogy nyalják-falják egymást (ezt még a hetero párocskáktól sem szeretem!) a biszex csajok amúgy meg még izgatnak is, ha egy nő férfival csinálja az természetes, de ha nővel, akkor abban van valami gyengédség..és tetszik :)azt utálom, hogy a lassan már az a kérdés, hogy a melegek elfogadnak-e minket?! meg miaz hogy felvonulást szerveznek? provokálják a népet -.-" én beszórnám azokat napalmmal, de amúgy szerintem veled nem lenne bajom :D
2012. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha a barátnőm azt akarná hogy a barátnőjét is hozhassa, abban az esetben nem zavarna:D
2012. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi önjelölt erkölcshuszár van itt...
2012. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki ezzel a 4 fallal jön. Igen, mindenkinek a magánügye a szexuális élete, azt a heterók se viszik az utcára. Na de ha ők smárolnak az utcán meg itt-ott, azt senki nem szólja meg, nekik nem kell a 4 fal között maradniuk. Persze a normálisabban gondolkodó melegek tisztában vannak azzal, hogyan vélekednek róluk az "átlag" emberek, éppen ezért ők nem is csinálnak semmi olyasmit nyilvánosan. De szerintem nem annyira toleránsabbak az emberek, max megszokják lassan, hogy ilyen is létezik.
2012. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

Lány-lány-ok

Fiú-fiú-Takarodj

2012. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Erkölcshuszár? Ugyan :) Önjelölt ízlésrendőrök ezek. Ami nekik tetszik, az mehet, ami nem tetszik, az nem, mert "csak" (vagy citálnak valami ezerszer megcáfolt homofób "érvelést").


A kilátástalan, frusztrált, boldogtalan ember kevés szórakozása közé tartozik, hogy ami nem tetszik neki, abba beleköt, ami más, azt kiközösíti, ami egy picit nyitottabb gondolkodást igényelne, azt elutasítja.

Sajnos a kilátástalanság, frusztráció, boldogtalanság még mindig népbetegség Magyarországon (bár az tény, hogy az 1990-es években lényeges fejlődés volt tapasztalható az emberek hozzáállásában, ~2006 óta azonban ez valahogy elakadt).


Én úgy látom, hogy jelentős fejlődés akkor várható a környezetem hozzáállásában, amikor elköltözöm Magyarországról valami olyan országba, amely nem tartja fontosnak alkotmányba foglalni egy közjogi intézmény (házasság) diszkriminatív kitételeit.

2012. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönök MINDEN véleményt.


Bár meg kell mondjam, személy szerint nagyon utálom azt, ha a leszbikusokat valaki elfogadja, a férfiak közti szerelmet pedig nem; csak mert az előbbire feláll a pöckös. :/ Ugyan az a kettő.

2012. márc. 22. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Az hogy a médiában nap mint nap reklámozzák és próbálják beléd sulykolni hogy milyen frankó dolog is homárnak lenni közel sem jelenti azt hogy elfogadott dolog lenne.Max sűrűben látod és kezdesz közömbös lenni a témával kapcsolatban.
2012. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!