Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A melegség tényleg egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegség tényleg egyre elfogadottabb?

Figyelt kérdés

Én egy biszexuális lány vagyok, tudom magamról, hogy más vagyok, amióta az eszemet tudom.


Többet foglalkoztat így ez a téma, és úgy vettem észre, hogy az emberek egyre elfogadóbbak a melegséggel kapcsolatban. Én nem hangoztatom, mert nem kell, hogy más orrára kössem, esetleg rossz szájízt hagyhat maga után, de ha szóba kerül a téma, a környezetem mintha kissé toleránsabb lenne.


Ti hogy látjátok? :)



2012. márc. 22. 16:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem a médiára gondoltam! Közvetlen környezetemre.


Egyébként, mi ez a "divat melegség"? Mit értetek ez alatt, mert fogalmam sincs róla, de több helyen olvasom.

2012. márc. 22. 19:07
 12/19 anonim ***** válasza:
97%

Külföldön teljesen normálisnak számít (németek, hollandok, angolok). Nem mindenütt házasodhatnak össze, de a hétköznapi életben senki nem mutogat rájuk ujjal, hogy fúj! Meleg!

Magyarországon viszont még a mai napig rengetegen társadalmi kérdésnek tekintik az egyes emberek szexuális magánéletét és ez szerintem baj!

Már bocsánat, de nem tök mindegy, hogy ki-kivel érzi jól magát? Dolgozzon, adózzon, tartsa be a törvényeket, az hogy otthon a hálószobában mit csinál, nem tök mindegy??

Sokaknak sajnos nem... Mintha ettől nekik jobb lenne a sorsuk...

2012. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Én is biszexuális lány vagyok és őszintén szólva egyáltalán nem tartom szükségesnek bárki orrára kötni azt, hogy más vagyok kicsit. A legközelebbiek tudják, a többinek meg semmi köze hozzá, ez az én magánügyem. Nincs semmi kifogásom a melegek ellen, felőlem mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem sért törvényt. A melegek közti házasságot, akár nők, akár férfiak és főleg gyerek nevelést, ellenzem és ellenezni is fogom. Éljenek felőlem együtt, de gyereket ne akarjonak nevelni. Ami pedig az utcán történő smárolásokat, stb. illeti, a heterók nyelvescsókjaira sem vagyok kíváncsi, így a melegekére sem. Egyszerűen nem utcára való. Tényleg elfogadom a melegeket, éljék az életüket, nem diszkriminálom őket, de ne akarjonak ők a világ urai lenni. Aki pedig írta, hogy külföldön elfogadják őket, az nagyon téved. Több külföldi országban jártam már, Németországban is éltem és a németeknek is tele van a hócipőjük a parádézással pl. 20/N.
2012. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem.sőt egyre rosszab
2012. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
1%

Sajnos igen, BÁR NE LENNE ÍGY!


ÉLJEN A NORMÁLIS SZAPORODÁS! VESSZEN A SOK PERVERZ!

2012. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, nem a parádézásra gondoltam, hanem arra, hogy sétálnak a parkban kézen fogva.

Senki nem törődött vele, ki-kivel jár, bezzeg itthon indul azonnal a pletykahullám, ha nincs szerencséjük a kocsma teraszán ülők még beléjük is kötnek...

2012. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak annyit tudok mondani, jól tudjátok, milyen a magyar mentalitás és a magyarok hozzáállása bizonyos dolgokhoz- ha nem tetszik, el lehet menni innen. Mindig azzal példálóznak, hogy de külföldön így jobb, meg úgy. Ez nem külföld. Ha nem tetszik, menj oda-itt úgyis csak kiközösítenek..
2012. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én olyan suliba járok, ahol nagyon magas a homoszexuálisok aránya (750 emberből tudok élből 30-at :DD), akik nem is tagadják (legalábbis róluk biztosan tudok, meg persze ki tudja, ki nem kürtöli még világgá...). Én is az vagyok, osztálytársam is az, és nálunk eléggé elfogadott...nem volt belőle probléma.

Természetesen én nem kürtölöm ki, csak a közelebbi barátaim tudják, mert rajtam nem látszik. De vannak olyanok, akik azért le sem tagadhatnák...:)

Nekem az ellen nem lenne kifogásom, ha kézen fogva sétálgatnának az utcán...két hetero csaj is szokott puszta barátságból kézen fogva sétálni :D pasiknál meredekebb sajna a dolog...de én őket sem ellenezném.

2012. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a hányinger,hogy ennyire megkülönböztetik a homoszexuális nőket és homoszexuális férfiakat. Értem ezalatt,hogy a nőkkel szemben sokkal elfogadóbbak sőt lassan az már nem is számít "másnak" vagy perverznek hanem egyenesen előnyös/izgató. De hát ez van. Remélem,hogy egyszer tényleg toleránsabbak lesznek az emberek a meleg pasikkal szemben is..:D

heteró lány(:

2012. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!