Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok Ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti lefeküdnétek egy meleg pasival? L

Figyelt kérdés
Van egy meleg barátom,és nagyon jóban lettünk,nagyon jól néz ki,kedves,aranyos.. És Ő akarna sexet.. szerintem nem is igaznán meleg ha már kiván.. vagy ez hogy van a melegeknél? köszi. L 19

2012. ápr. 4. 18:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem kamu tőle,mert valóban az.. Sok fiúval volt. és 3lánnyal.. szerintem sem meleg hanem bisex..

Lennék vele,de utána rosz szemmel néznének rám az emberek szoval nem tudom..

2012. ápr. 4. 19:07
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem csak így akar (fog) rávenni a dologra.
2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak magukat heterónak valló fiúk, akik időnként igénylik a szexet a saját nemükkel, úgyhogy gyanítom, a barátod is hasonló: melegnek tartja magát, de időnként ő is megéhezik a puncira :)


Ezt már Neked kell tudnod, hogy bevállalod-e. Miért néznének rád máshogy az emberek? Kettőtök magánügye, gondolom, nem akarjátok nagydobra verni, hogy dugtatok. Egyébként sem ti lennétek az első fiú és lány, akik haveri alapon lefekszenek egymással.

2012. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalom hogy meleg vagyok, csak feküdj le velem! :)

Én is kedves vagyok! :)

25F

2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha nem mondod el senkinek akkor senki nem is fogja tudni
2012. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért majd szex közben gondolj arra, hogy hány pasit leszopott, teleélvezték a száját, és te vele csókolózol. A farka meg hány férfi seggben volt már benne és az ő seggébe is beleélveztek kitudja milyen nyavalyával kínlódó homoszexuálisok. Köztudott hogy gyakori köztük a sok nemi betegség.
2012. ápr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
03:02 Mert amikor Te egy csajjal dugsz, akkor ilyen aggályok nem merülhetnek fel...
2012. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval.. Kedves 03:02! Ennyi erővel az is elgondolkodtató lehetne, hogy hány csajt nyalt már tisztára, vagy hogy hány NŐI seggben volt már... Ne legyünk már ennyire homofóbok, istenem.. :\


Btw, kérdező! Ha lányokkal is lefekszik, nem hiszem h meleg. Tényleg inkább biszex. Ha mindketten akarjátok, miért ne :D Hajrá! ;)

2012. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

04-04 19:07


Rossz szemmel néznének rád???:S


Miért? Ha lefeküdnél vele, az első dolgod lenne kiplakátolni vele a várost????


Sosem értettem miért kezeli mindenki úgy a szexuális életét mintha arról mindenki tudna, vagy kéne hogy tudjon!....

2012. ápr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!