Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a biszexuálisokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexuálisokról?

Figyelt kérdés
Milyen egy biszexuális férfi élete?? Van felesége, akár gyerekei, és mindemellett időnként férfiakkal való szexet is igényli?

2012. jún. 1. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezt inkább látens b*zinak hivják, mármint ha nem publikus a dolog. Mi érdekel pontosan?


26/f bi

2012. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg csinálja is, nem csak igényli, akkor closeted
2012. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
mivel ez nemjó!!!áldozd fel magad a gyerekeidért!!!és gyorsan barátkozz meg,,hogy ez van..amitfőztél edd meg.ne hagyd el őket.számítanak rád.....hidd el!van aki tudja.
2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem van 1 ilyen bi ismerősöm pl... és azért érdekelne, hogy a legtöbbjük ilyen-e, vagy csak a kisebbség?

21/F meleg

2012. jún. 1. 23:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, örülök, hogy nem vagyok a helyükben.
2012. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs feleségem, és nincsenek gyerekeim. És azzal szexelek, aki benne van, és megkívánom. Ha nincs kapcsolatom. Egyébként nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni, főleg ha meleg vagy te is. Nyilván a párjaim is minimum kíváncsiak erre, úgyhogy sose volt ez probléma
2012. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lehet nekik, mint a heteróknak, ugyan is, ha nem tudnak becsajozni a buliba, akkor bepasiznak...:D
2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:45

ez bizony így van :) sajnos a heterók és a buz*k egy része is irigy emiatt, de meg lehet szokni, hogy nem korlátoz az hogy kinek mi a személyi száma...

2012. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hogy én mit nem értek ezen az általam felvázolt dolgon??

Azt, hogy mégis hogy tud valaki így erkölcsös életet élni? Hogy tud a felesége szemébe nézni? Milyen érzés lehet annak a nőnek hogy tudja, a férje heti 1x megcsalja őt, még ha nem is érez szerelmet a szerető iránt mert csak a makkra éhes...

Számomra felfoghatatlan ez a dolog.

Én melegként úgy látom, hogy egy kapcsolat érzelmeken kell hogy álljon, rgo én 1 embert tudnék szeretni, és el nem tudnám képzelni hogy mással is együtt legyek legyen az férfi vagy nő.

2012. jún. 1. 23:46
 10/20 A kérdező kommentje:
A másik dolog meg az, hogy b*zizol itt, amikor te is ugyanúgy buksz a rudira?? :)
2012. jún. 1. 23:48
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!